Loading...
btc
BTC
0.2%
Bitcoin
66.175,68 USDT
eth
ETH
2.41%
Ethereum
3.565,58 USDT
bch
BCH
1.95%
Bitcoin Cash
431,13 USDT
xrp
XRP
2.63%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.68%
Litecoin
78,91 USDT
bnb
BNB
0.65%
Binance Coin
607,19 USDT
sol
SOL
1.27%
Solana
144,88 USDT
avax
AVAX
-0.51%
Avalanche
30,14 USDT
ada
ADA
0.08%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.78%
Poladot
6,21 USDT
doge
DOGE
1.05%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.32%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kıdemli analistin Kasım 2022 için seçtiği en iyi 5 altcoin

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası genellikle son iki hafta içinde önemli bir ralli yaşadı ve çoğu varlık kısa vadeli satın alma baskısı kaydetti. Trend, pazarın beklentileri için genel bir yükseliş hissi uyandırdı ve bir altcoin sezonunun oynanabileceği fikrini yarattı. Bu doğrultuda, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, çoğu altcoinin yukarı yönlü bir rallinin devamını hazırladığını öne sürdü.

Kasım 2022 için analist Poppe’nin seçtiği en iyi 5 altcoin

Ünlü kripto uzmanı Michaël van de Poppe, 4 Kasım’da yayınlanan bir YouTube videosunda. “Altcoin’lerin çoğu devam etmek için can atıyor ancak kesinlikle piyasada bir konsolidasyon gerçekleşmesini bekliyoruz. Oldukça iyi görünüyor ve bence pazarlarda büyük bir patlamanın eşiğindeyiz” dedi. Uzman, aşağıdaki altcoinleri dikkat edilmesi gereken önemli altcoinler olarak belirledi.

Binance Coin (BNB): Yazım saatine kadar 354 dolardan BNB ticareti ile Poppe, tokenin bir hafta içinde %15’in üzerinde değer kazanarak yukarı yönlü bir trendle devam edeceğini öne sürdü. Benzer şekilde, tokenin teknik analizine, satın almaya işaret eden olumlu duygular hakimdir.

altcoin

Mask Network (MASK): MASK, son 24 saatte %12 gibi büyük bir kazanç elde etti, basın saatine göre 5 dolardan işlem gördü ve Poppe, tokenin yukarı yönlü birçok olasılığı olduğunu ve bir sonraki fiyat hedefini 5,50 dolar olarak belirlediğini kaydetti. Ancak uzmana göre, MASKE 4$’a düzeltirse, token için uzunları tetikleyecektir. Öngörüsü, tokenin birikimini destekleyen MASK teknik analizi ile uyumludur.

Dogecoin: Dogecoin’in son iki hafta içinde öne çıkan bir token olarak ortaya çıkmasıyla uzman, meme coin yatırımcılarının sabır göstermeleri ve varlığın kritik seviyeleri geri kazanmasını beklemeleri gerektiğini belirtti. Ancak, özellikle 0,13 doların üzerine çıktıktan sonra aşağı yönlü işlem gören tokenin ardından yatırımcıların temkinli olmaları gerektiğini kaydetti. Genel olarak, basın zamanında 0,29 dolardan işlem gören meme tokeni, olumlu tekniklerle bir haftada %23’ün üzerinde kazanç elde etti.

Polygon (MATIC): Başka bir yerde, MATIC’in geçen hafta yaygınlığını koruyarak 1 $ seviyesini geri almasıyla Poppe, 1,30 $ hedefinin hala geçerli olduğunu belirtti. Aynı zamanda, teknikler MATIC çevresinde bir yükseliş hissinin altını çiziyor.

altcoin

Chain (LINK): Poppe’nin önündeki bir sonraki altcoin, uzmanın, tokenin 11 $’a doğru bir koşuyla sonuçlanabilecek büyük bir çıkış için sıraya girdiğine dikkat çekmesiyle LINK. Basın saatine göre LINK, haftalık %20’nin üzerinde kazançla 8.70 dolardan işlem görüyordu. Ancak, LINK’in teknik verilerin yükseliş gösterdiği noktada toparlanmadan önce 7.8 dolar seviyesini yeniden test edebileceği konusunda uyardı.

Genel olarak, kripto piyasası rallisi, Amerika Birleşik Devletleri iş verilerinin ardından 21.000 $ seviyesini yukarı doğru kıran Bitcoin’den (BTC) ilham aldı. Bununla birlikte, piyasa hakim makroekonomik koşullar tarafından baskı altına alınabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.