1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 5.100.000.000 dolarlık hedge fon CEO’sundan kripto için büyük iddia!

5.100.000.000 dolarlık hedge fon CEO’sundan kripto için büyük iddia!

5.100.000.000 dolarlık hedge fon CEO’sundan kripto için büyük iddia!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Pantera Capital CEO’su CNBC’ye konuştu. Kripto paralar ve geleneksel varlıklar hakkında öngörülerde bulundu. İşte detaylar.

5.100.000.000 dolarlık hedge fon CEO’sundan kripto için büyük iddia!

Kripto para hedge fonu Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, önümüzdeki aylarda, kripto varlıkların, hisse senedi, tahvil ve gayrimenkul yatırımlarından ayrılacağını söyledi.

CNBC’de katıldığı bir programda konuşan ünlü CEO, kripto para varlıklarının değerinin yükseliş trendine girmek üzere olduğu görüşünde. Öte yandan Morehead, faiz artırımlarının geleneksel yatırım araçlarını negatif etkilemeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

5.100.000.000 dolarlık hedge fon CEO'sundan kripto için büyük iddia!

Fed’in faiz artırımından, tahvil gibi doğrudan ya da hisse senetleri ve gayri menkul gibi dolaylı olarak etkilenecek varlıkların yanı sıra, kripto paralar gibi farklı hareket edecek ve etkilenmeyecek varlıklar da olacaktır.

Bunun henüz gerçekleşmediği açık. Kripto riskli varlıklarla birlikte hareket ediyor. Ancak, 1 yıl içerisinde tahvil ve borsa düştüğünde, kripto para ralli yapacak ve diğerlerinden ayrılacak. Altın gibi hareket edecek. Ya da mısır, soyafasulyesi gibi emtialara girecek. Bence göreceğimiz resim bu olacak.

Kriptonun temelleri hala çok sağlam. Elbette çok büyük bir boğa sezonu geçirdik. Şimdi de büyük bir ayı sezonu geçiriyoruz. Son 10 yıldır kriptoya yatırım yapıyoruz. Şu an yaşananları daha önce de gördük.

Canlı BTC fiyatı: $ 27,025.24

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2022’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Etiketler: