1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple (XRP) coinde 1 milyarın üzerinde dikkat çeken hareketlilik

Ripple (XRP) coinde 1 milyarın üzerinde dikkat çeken hareketlilik

Ripple (XRP) coinde 1 milyarın üzerinde dikkat çeken hareketlilik
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) ağındaki faaliyetlerde sürpriz bir artış var. Bu hareketlilik sırasında milyar coinin üzerinde XRP ve değeri 100 milyon doları aşan coin transferleri yapıldı. Bu transferlerin ayrıntılarına bakalım.


Ripple (XRP) coinde 1 milyarın üzerinde dikkat çeken hareketlilik

Ripple (XRP) ağındaki aktivitede sürpriz bir yükseliş var. Bunun başlıca sebebi ise 1 milyar XRP’nin Ripple Emanet Cüzdanı’ndan serbest bırakılması ve yaklaşık toplam değeri 108 milyon dolar olan bir dizi işlemin blockchain üzerine transfer edilmesi.

Bir dizi büyük XRP transferi

Yukarıda bahsettiğimiz büyük XRP transferlerinin çoğu anonim cüzdanlar ve Bitstamp gibi borsalara arasında yapıldı. Borsaya yaklaşık 30 milyon dolar değerine XRP gönderen cüzdan, sürekli çok yüksek miktarlarda coin transferi yapması ile biliniyor. Bundan dolayı bir şekilde bir borsaya bağı olan bir cüzdan ya da merkezi bir borsanın rezerv olarak kullandığı bir adres olabileceği düşünülüyor.

İlgili – Ripple (XRP) nedir, geleceğin Bitcoin’i olabilir mi?

Whale Alert (@whale_alert) başka bir XRP hareketini ise şöyle duyurdu:

“500,000,000 XRP (164,451,059 USD) Ripple emanet cüzdanından serbest bırakıldı.”

Bir başka ve aynı zamanda şüpheli 100,000,000 XRP’lik transfer de bilinmeyen bir adrese doğrudan Ripple ile bağlantılı cüzdandan yapıldı. Bilinmeyen bu cüzdanda 30 milyon XRP var ve sürekli başka XRP cüzdanlarına XRP’yi yeniden dağıtmakla biliniyor. Bu cüzdanın sahibi ve amacının ne olduğu ise henüz bilinmiyor.

İlgili – 8 yıldır milyarlarca Ripple (XRP) dump yapan Jed McCaleb yaya kaldı

Bütün bunlara ek olarak XRP emanet cüzdanından 1 milyar XRP serbest bırakıldı. Bu emanet cüzdan, kullanıcıların XRP’yi bir kenara bırakmak ve belirli koşullar karşılandığında serbest bırakmak için koşullu XRP ödemeleri göndermesine olanak tanıyan XRP Ledger’ın bir özelliği.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: