1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. Kripto topluluğunun Temmuz sonu sürpriz Ethereum fiyat tahmini

Kripto topluluğunun Temmuz sonu sürpriz Ethereum fiyat tahmini

Kripto topluluğunun Temmuz sonu sürpriz Ethereum fiyat tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para topluluğu, son altı ayda ETH fiyatındaki önemli ölçüde düşüşü göz önüne alarak, Temmuz 2022 sonu için sürpriz Ethereum fiyat tahmini yapıyor. Bu tahminin ayrıntılarına bakalım.


Kripto topluluğunun Temmuz sonu sürpriz Ethereum fiyat tahmini

Geçtiğimiz bir ay boyunca Ethereum (ETH) ve genel kripto para piyasasında şiddetli sarsılmalar yaşandı. Bunun başlıca sebebi ise yüksek enflasyon ve Fed’in yüksek faiz oranları politikasını uygulamaya koyması.

Bundan dolayı Ethereum gibi riskli varlıklar da büyük bir darbe aldı. Özellikle de ekonominin yavaşlayacağı endişelerinden dolayı. Kripto para piyasasının piyasa değerine göre en büyük ikinci coini ETH de Haziran’da kısa süreliğine 1,000 dolar destek bölgesinin altını gördü.

Ethereum fiyatının yılın başından bu yana önemli ölçüde düşüşünü göz önüne alan CoinMarketCap topluluğu da, bu merkezsiz kripto para için Temmuz 2022 sonu tahmininde bulunuyor. Bu topluluğu Ethereum fiyat tahminine göre, ETH fiyatı 31 Temmuz 2022 tarihinde 2,529 dolardan işlem görecek.

Bu tahmin 11,529 topluluk üyesinin oyları ile oluştu. Ayrıca bu tahmin mevcut ETH fiyatından 1,479 dolar ya da yüzde 140 daha fazla.

İlgili – Ethereum (ETH) nedir, nereden, nasıl satın alınır ve geleceği nasıl?

Kripto topluluğunun Temmuz sonu Ethereum fiyat tahmini

Ethereum fiyat tahmini: Kaynak: CoinMarketCap.com

Şu an Ethereum 1,052 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 1.69 yükseldi. Ancak haftalık bazda önceki haftaya göre yüzde 13.25 düşüş var.

Yine de her şey çok karamsar görünmüyor lider altcoin için. Çünkü ETH fiyatı kritik bir seviye olan 1,000 doların üzerinde kalmayı başarıyor. Tabii birkaç hafta önce 900 dolar desteğine doğru bir hamle yaptığını da görmüştük.

İlgili – Ethereum fiyatı 1,000 doların üzerinde kalabilir mi? Güncel ETH teknik analizi

Başka bir olumlu veri ise Ethereum adresleri ile ilgili. Haziran ayında binlerce adresin ETH biriktirdiği ortaya çıkıyor. Ayrıca her hafta yeni 500,000 adres eklendi.

Diğer yandan Meta’nın alt şirketi Facebook da kısa süre önce Ethereum ve Polygon’un NFT’leri test etmeye başladı. Ayrıca Circle’ın Euro Coin de Ethereum üzerinde bulunacak.

Kaynak

Etiketler: