Anasayfa Altcoin Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak
koinmedya_brave

Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak

Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak
0

Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak. Garlinghouse’un halka arz (Initial public offering – IPO) ile ilgili konuşup konuşmayacağı merak ediliyor.


Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak

Ripple CEO Brad Garlinghouse, yeniden CNN’de “’First Move” programına katılacak. CNN’den Julia Chatterley, bu haberi Twitter üzerinden duyurarak “XRP ordusunu” sevindirdi. Garlinghouse, yeni bir röportaj için CNN’e çıkacak. Chatterley, bu röportaj ile ilgili kesin bir tarih vermedi. Sadece “çok yakında” olacağını söyledi. Ayrıca kripto topluluğuna sorularla ilgili kendisine yardım etmelerini istedi.

Julia Chatterley (@jchatterleyCNN) şöyle yazdı: “Çok yakında! Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ile röportaj. Sorulmasını istediğiniz bir konu var mı?”

Ripple’ın IPO planları

Ripple’ın harka arzı ile ilgili iki önemli soru ortaya çıkıyor. Daha önce KoinMedya olarak Ripple’ın halka arzı ve Garlinghouse’un bu konudaki açıklamalarına yer vermiştik. Ripple CEO’suna göre yaklaşan IPO çılgınlığında Ripple önde olan taraf olacak. Bu sözler üzerinde IPO’nun XRP fiyatının nasıl etkileyeceği ile ilgili spekülasyonlar da başladı.

Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou da şöyle bir konuda sorulara cevap arıyor. Çeyrek dönemdeki XRP satışlarındaki yüzde 73’lük düşüş bu harka arz ile ilgili olabilir mi? Ya da Ripple’ı en değerli ikinci kripto şirketi haline getiren 200 milyon dolarlık C Serisi fonlama turu ile bir bağlantısı var mı?

İlgili – Ripple halka arzda bulunacak: XRP fiyatları nasıl etkilenir?

Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak. Garlinghouse’un halka arz (Initial public offering - IPO) ile ilgili konuşup konuşmayacağı merak ediliyor.

Leonidas Hadjiloizou (@LeoHadjiloizou) Twitter hesabı üzerinde şu soruları soruyor:

“- Halka arz (IPO) ne zaman?
– IPO, Ripple, XRP ve Ripple’ın XRP varlıklarını nasıl etkileyecek?
– En son fonlama turu ve IPO olasılığı, XRP satışlarını azaltma nedeni mi? Ya da tam tersi
– Şu an kaç müşteri ve ve ODL’de kaç müşteri var?
– Şu an ODL işlemlerinde kaç ortak var?”

Zor sorulara hazırlanın

Garlinghouse ilk defa Eylül 2019’da CNN’de Chatterley’e röportaj vermişti. Bu röportaj sırasında zor soruların bombardımanına maruz kalmıştı. Özellikle de topluluğun XRP hard forku tehdidi yapması gibi rahatsız edici sorular sorulmuştu. Ayrıca Ripple’ın yaptığı satışların en değerli üçüncü kripto parayı olumsuz etkilediği gibi konularda konuşmak zorunda kalmıştı.

İlgili – ABD ve Meksika arasına Ripple koridoru

Yakın zamanda Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, XRP’nin 2020’de büyük ölçüde düşük performans göstereceğini öngören bir açıklama yaptı. Ripple CEO’da bu sefer bu konudaki tartışmalar konusunda açıklamalar yapabilir.

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X