Anasayfa Ethereum Ethereum 7 aylık düşen kamayı kırmak üzere – Peki ya sonrası?

Ethereum 7 aylık düşen kamayı kırmak üzere – Peki ya sonrası?

Ethereum 7 aylık düşen kamayı kırmak üzere – Peki ya sonrası?
0
koinmedya_googlenews

Ethereum 7 aylık düşen kamayı kırmak üzere. Peki ya sonrası? Ethereum uzun süredir düşüş trendinde bulunuyor. Ancak şimdi geliştiriciler yeni güncellemeleri uyguluyor ve traderler de ETH konusunda boğa kesilmeye başladı.


Ethereum 7 aylık düşen kamayı kırmak üzere

Ethereum, geçmiş başarılarına rağmen birçokları tarafından artık pazar lideri olarak görülmüyor. Tron ve EOS gibi rakipleri artık Ethereum’u geçti. Saniyede yapılan işlem sayısı, yeni kullanıcı hesapları ve bunlar üzerinde geliştirilen veya diğer chainlerden keni taraflarına çekilen dApp sayısı bağlamında Ethereum’u geride bıraktılar.

Şimdi ise topluluk Ethereum 2.0 için adımlar atılmasını görüyor ve büyüyen Ethereum tabanlı DeFi ağını yakından izliyor. Traderler de bundan dolayı ETH fiyatının toparlanmak için iyi bir fırsatı olduğunu düşünüyor.

Kripto trader @IamCryptoWolf, Ethereum’un yedi aydır süren Düşen Kama formasyonunu sonunda kırabileceğini gösteren bir grafik paylaştı. Düşen Kama formasyonu, genellikle düşüş hareketinin tersine döneceğinin bir işareti olarak görünüyor. İşte en büyük ikinci kripto para grafiğinde de olan bu.

Ethereum 7 aylık düşen kamayı kırmak üzere. Peki ya sonrası? Ethereum uzun süredir düşüş trendinde bulunuyor.

Aynı trader yakın zamanda Ethereum’un “önümüzdeki 10 yılın yatırımı” olacağını da söylemişti.

İlgili – 2020’nin en iyi yatırımı Ethereum olabilir

Kripto içerik üreticisi Omar Bham, diğer kripto para bloggerleri ile birlikte, @IamCryptoWolf’un öne sürdüklerini temel alarak bir tartışma konusu başlatmıştı.

ETH boğaları

Başka bir kripto trader @livercoin de Ethereum’a destek olan bir tweet attı. Trader ETH konusunda boğa olduğunu söyleyerek, artık Bitcoin özlemi duymayacağını da belirtiyor.

Livercoin şöyle diyor: “Az önce dolar karşısında ETH grafiğini kontrol ettim. Üzgünüm arkadaşlar artık Bitcoin özlemi duymayacağım.”

Ayrıca, mevcut finansal ve bankacılık dApps DeFi sistemi de Ethereum’a dayanıyor ve şu anda 3 milyondan fazla ETH de burada kilitli. Burası muazzam miktarda ETH alıyor. Ayrıca DeFi’de kilitli ETH miktarı da giderek artıyor.

İlgili – DeFi alanında kilitli Ethereum sayısı 3 milyonu geçti

Kaynak

Etiketler:
X