Anasayfa Altcoin Stellar Lumens Haber Stellar fiyat düzeltmesi devam ediyor

Stellar fiyat düzeltmesi devam ediyor

Stellar fiyat düzeltmesi devam ediyor
0
koinmedya_googlenews

İki gün önce ani bir yükseliş yaşayan Stellar fiyat düzeltmesi hala devam ediyor. Bu şekildeki bir volatiliteye alışık olmayan XLM yatırımcıları ise bu durumdan şikayetçi. Zira Stellar gibi bazı kripto paralar şimdiye kadar  volatilite ile başa çıkmak için yoğun çaba harcıyorlardı.


Stellar fiyat düzeltmesi devam ediyor

Kripto para piyasasının aşırı volatilitesinden herkes şikâyetçi. Ancak,  kimi kripto paralar bu volatiliteye yenik düşüp kuru yaprak gibi sağdan sola sallanırken, özellikle Stellar’ın başını çektiği bazı kripto paralar ellerinden geldiğince volatiliteye dayanmaya çalışıyorlar. Ne var ki, piyasa baskısına dayanmak pek de mümkün değil gibi görünüyor.

Stellar uzun bir süredir düşük bir vites ile yol alıyordu. 2 gün önce yaşanan ani artış sonrasında XLM fiyatı 0,070 dolardan 0,088 dolara kadar yükseldi. O tarihten itibaren başlayan Stellar fiyat düzeltmesi hala bitmiş değil. Birçok uzman bu ani artışı şirketin yaptığı stratejik bir hamle olarak değerlendirmişti. Ancak 3 gün devam eden ve işkenceye dönen düzeltme hareketi, aşırı volatiliteye alışık olmayan Stellar yatırımcısının canını sıkmaya başladı.

Stellar fiyat düzeltmesi Stellar fiyat düzeltmesi devam ediyor

Stellar fiyat grafiğine baktığımızda durumu daha görmüş olacaksanız. Dün XLM tokeni güne 0,082 ile güzel bir başlangıç yapmıştı. Gün içerisinde önce 0,080 dolara düşen Stellar, günü %6,5’lik bir düşüş ile 0,077 dolardan kapattı.

Dün yaşanan dalgalı kur senaryosu bugün de devam etti ve Stellar fiyat düzeltmesi filminin 2. perdesi sergilendi. Bugün sabah 0,077 dolardan güne “merhaba!” diyen Stellar, gün içinde 0,073 dolara düştü. Dalgalanmaya devam eden XLM tokeni ilerleyen saatlerde 0,075 dolar seviyesini test etti. Gün sonuna doğru %2,37’lik bir düşüş yaşayan 0,073 dolara düştü. Stellar yazım esnasında 0,07483 dolardan işlem görüyor.

Stellar fiyat artışı devam edebilir

Birçok uzman XLM fiyatı ilk ani yükselişe geçtiğinde geri çekileceğini öngörmüştü. Ancak görünüşe göre Stellar fiyat düzeltmesi hala devam ediyor. Bununla birlikte analistlerin Stellar’dan beklentisi hala yüksek. Onlara göre Stellar’a yatırım yapan yakın zamanda iyi bir kar elde edebilirler.

Öte yandan, hafta boyunca Stellar fiyatında görülen artış şuan için biraz duraklamış gözüküyor. Bu yüzden yatırımcıların sahip oldukları yatırımlarını ellerinden çıkarmamalarını ve bir süre daha hodl yapmalarını tavsiye edebiliriz.

Stellar için;

Direnç seviyeleri: 0.081805 ve 0,085175 dolar

Destek seviyeleri: 0,074465 ve 0,0710 dolar

Stellar (XLM) ile ilgili en güncel haberlere buradan ulaşabilirsiniz!

Kaynak

X