Home Altcoin NEO coin Travala rezervasyonlarında kullanılabilecek
koinmedya_brave

NEO coin Travala rezervasyonlarında kullanılabilecek

NEO coin Travala rezervasyonlarında kullanılabilecek
0
fairspin_banner

NEO coin artık Travala rezervasyonlarında kullanılabilecek. Çin Ethereum’u olarak da anılan NEO coin, otel rezervasyonlarında kullanılan kripto paralar listesine dahil oldu.

Blockchain tabanlı rezervasyon sitesi Travala ‘nın ödeme kabul ettiği kripto para listesine son olarak NEO coin de dahil oldu. Neo, piyasa hacmi bakımından en büyük 21. kripto para olarak kripto listesinde yer alıyor.

Duyuru Travala’nın resmi twitter hesabından yapıldı. Artık müşteriler NEO coin’i de bir seçenek olarak değerlendirebilirler. Ayrıca Neo coin ile rezervasyon yapan müşteriler %5 Travala ‘nın kendi parası AVA tokeni kazanacaklar. Bu kampanya Ağustos sonuna kadar yani bugün sona eriyor. Tatil planı olan takipçilerimiz NEO ile ödeme yapabilir ve ekstra %5 AVA tokeni kazanabilirler. Ancak bunun için ellerini çabuk tutsalar iyi olur.Travala şu ana kadar bir dizi kripto para ile tatil paketi ve otel rezervasyonunu kabul etti. Bunların içerisinde; Bitcoin, XRP, TrueUSD, NANO var. Artık Neo da Travala ağında yer alıyor.

Bu arada, NEO son 7 günde %10’un üzerinde düşerek 8.84 dolara geriledi. Mevcut piyasa hacmi haberin hazırlandığı an itibariyle 623 milyon dolar ve 24 saatlik işlem hacmi ise 227 milyon dolar. Şu an son 6 ayın en düşük seviyesine 8.4 dolar değerine yakın bir yerde işlem görüyor.

Son 6 ayda en yüksek seviyesi olarak 26 Haziran’da 20 doları görerek kaydetti. KoinMedya olarak NEO’nun teknik görüntüsünü inceleyerek siz takipcilerimize patlamanın gelebileceğini önceden bildirmiştik: 3 gün önce uyarmıştık! NEO dakikalar içinde % 35 arttı

kaynak

koinmedya_brave
tags:
0
0
0
X