Home Bitcoin Tone Vays: Bitcoin çift dip yapmaz – 9000 dolara düşüş imkansız
koinmedya_brave

Tone Vays: Bitcoin çift dip yapmaz – 9000 dolara düşüş imkansız

Tone Vays: Bitcoin çift dip yapmaz – 9000 dolara düşüş imkansız
0
fairspin_koinmedya

Bitcoin’in mevcut durumu son derece ilginç, fiyat 12 bin doları geçtikten sonra düşerek 10 bin doları test etti. Bitcoin çift dip yapmaz diyen Tone Vays yüreklere su serpti.


Kripto piyasasınaki çoğu yatırımcı ilk defa borsa ortamında olduğu için haliyle geleneksel piyasadakilere nazaran FOMO ve FUD’dan çok daha etkileniyor. ABD başkanı Donal Trump’ın Bitcoin ve kripto paraları hedef alan sözleri de durumu daha da kötüleştirdi ve fiyat 10 bin doları bir kez daha test etti.

bkz:Analiz: Bitcoin’in düşmüş olması bir fırsat

Donald Trump’ın sözlerinden bir gün sonra piyasada düşüş meydana geldi. Mevcut görüntü Trump’dan daha çok bunu fırsata çeviren sektörün simsarlarından kaynaklandığı anlaşılıyor.

Bitcoin 10K’yı tekrar test edince, haliyle Bitcoin’in bir sonraki hareketini tahmin etmeye çalışıyorlar. Tam bu konuda Tone Vays yüreklere su serpti. Vays’e göre, Bitcoin çift dip yapmaz ve 9.000 doları tekrar görmez.

bkz:Destek kırıldı! Bitcoin için 8800 dolar senaryosu gerçeğe dönüşebilir

Vays şöyle konuştu:

Fiyatın 11 bin doların altına düşmesi şüphesiz morelleri bozabilir. Ancak fiyat daha da düşmez en çok 10 bin dolardan geri döner. Benim analizlerime göre, BTC 9 bin doları tekrar görmeyecek. Çift dip göreceğimizi sanmıyorum.

bkz: Kripto piyasaları 35 milyar dolar eridi – Bitcoin 4 haneleri gördü

Tone Vays, bu sabahki açıklamasıyla daha önce iddia ettiği  ‘ayı sezonu bitmedi ve çift dip beklemiyorum fikrini değiştirdi.

Bitcoin 13 bin doların üzerinde işlem görürken, ısrarla fiyatın 4.000$ yada 3.000$ test edebileceğini iddia ediyordu. Mevcut fiyatı tekrar analiz ettiğinde fikrini değiştirdi ve boğaların piyasanın kontrolünü tekrar ele aldığı sonucuna vardı.

kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X