1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin Stellar kısa vadeli yatırım için iyi bir seçenek olabilir

Stellar kısa vadeli yatırım için iyi bir seçenek olabilir

Stellar kısa vadeli yatırım için iyi bir seçenek olabilir
0

Stellar kısa vadeli yatırım için iyi bir seçenek olabilir mi? Yaklaşık % 4477’lik yatırım getirisiyle (ROI), 9 numarada etkileyici bir konuma sahip olan XLM, 2019’da da yatırımcılarının yüzünü güldürebilir.

Stellar kısa vadeli yatırım için neden uygun?

Stellar Geliştirme Vakfı, geçen haftaki kısa süreli kapanışın ardından ciddi konuları ele almak için NYC’deki kuruluşlarında küçük bir resmi toplantı düzenledi. Ağ enflasyonu ve IBM’in Stellar platformunda oluşturduğu ağ bağlantısı ile ilgili konuların yanı sıra, Stellar’ın geleceği ile ilgili önemli projeler ve ortaklıklar konuşuldu.

Tüm finansal kurumları birbirine bağlamayı ve sınır ötesi transferler için maliyeti ve zamanı en aza indirmeyi amaçlayan bir ödeme teknolojisine sahip olan Stellar, kısa vadeli yatırım için iyi bir seçenek olabilir mi?

(bknz: Stellar’ın kritik ortakları XLM fiyatını 0.5 dolara taşıyabilir)

Stellar (XLM) Fiyat Grafiği

Yazımız yayına hazırlanırken % 1,83’lük düşüşle 0,132 dolardan işlem görüyor. Yaklaşık % 4477’lik yatırım getirisiyle (ROI), 9 numarada etkileyici bir konuma sahip olan XLM, 2.628.999.091 dolarlık piyasa değerine sahip. 24 saatlik XLM hacmi ise 508,439,414 USD’dir.

XLM, 2019 yılına bir miktar yükseliş ile başladı, ancak ilerleyen dönemlerde piyasada görülen düşüş trendine ayak uydurdu. 6 Şubat’ta en düşük seviye olarak 0.07498 $’ı gören XLM, bu tarihten günümüze kadar % 80 artış kaydetti.

Son haftalarda görülen yükseliş eğilimi ile birlikte yatırımcılar Stellar’a yönelmeye başladı ve eğilimin devam etmesi durumunda fiyatlarda artış bekleniyor.

(bknz: Neden IBM Ripple yerine Stellar blockchain ağını tercih etti? İşte sebebi)

Stellar kısa vadeli yatırım

Stellar (XLM) Fiyat Grafiği

Bununla birlikte, 16 Mayıs’ta 2019’un en yüksek seviyesi olarak 0.1617 doları gören XLM, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,93 dolardan hala çok uzak. Ancak yine de 2019’un en düşük taban fiyatı olan 0,73 doların üzerinde yer alıyor. Aylık istatistikleri karşılaştırırken, bugünkü değeri 28 Nisan değeriden yaklaşık % 30 daha yüksek.

Stellar XLM fiyat tahminleri

Peki Stellar, boğa piyasası için hazır mı? Son birkaç gündür, fiyatlarda % 9’un üzerinde artış görüldü. Fakat ilginç bir şekilde fiyatlar, hafta sonları yükseliş eğilimi gösterirken hafta içi günlerde istikrar kazandı.

Stellar kısa vadeli yatırım için iyi bir seçenek olabilir çünkü XLM grafiklerinde, orta ve kısa vadeli yatırımcılar için kar getirebilecek ani artışlar gerçekleşebilecek gibi görünüyor. Ve trendin aynı şekilde, benzer iniş ve çıkışlar geliştirerek devam etmesi durumunda XLM’nin yıl sonuna kadar 1,1 $ ‘a kadar yükselebileceği tahmin ediliyor. Ancak yatırımcıların, 0.1617 $’lık kritik direnç seviyesine dikkat etmesi gerekiyor.

Ayrıca bknz:

Tone Vays: Ripple PayPal ile kıyaslanmalı Bitcoin ile değil

Bitcoin fiyat artışını ne tetikledi? 236 milyon dolarlık balina işlemleri mi?

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X