Anasayfa Ethereum Ethereum güçlü direnç seviyesini aşamıyor: Fiyat geriler mi?
koinmedya_brave

Ethereum güçlü direnç seviyesini aşamıyor: Fiyat geriler mi?

Ethereum güçlü direnç seviyesini aşamıyor: Fiyat geriler mi?
0

Jefe Caan’ın analizlerine göre Ethereum güçlü direnç seviyesini aşamadı. Bu direnç seviyesi, yükselen kanal formasyonun üst seviyesine denk geliyor. Caan’a göre Ethereum’u direnç reddinden sonra büyük bir düşüş bekliyor.


Ethereum güçlü direnç reddi

Ethereum 11 Mayıs’ta güçlü bir ivme kazandı ve fiyatını 176 dolar seviyesinden 270 doların üstüne taşıyarak 100 doların üstünde değer kazandı. Ancak Ethereum 270 dolar seviyesinde güçlü bir direnç ile karşılaştı ve 260 doların altına geriledi.

Crypto Daily’den Jefe Caan’ın Ethereum analizi şu şekilde:

Ethereum fiyatları %1.272 seviyesinin altına geriledi. Ethereum’un çıktığı fiyat seviyesi yükselen kanal formasyonunun üst sınırından ret yedi ve aşağı yönlü hareketi, olasılık dahilinde. Geçtiğimiz dönemde Ethereum golden cross beklentisi ile yatırımcılarına bir miktar kâr bıraktı. Ancak Ethereum’un yükselen kanal formasyonun üst seviyesinde ret yemesi, Ethereum’u kanalın alt seviyesine düşürebilir.

Ethereum güçlü direnç Ethereum güçlü direnç seviyesini aşamıyor: Fiyat geriler mi?

Günlük fiyatlarda RSI değerleri aşırı alım bölgesinde ve fiyat düşüşleri sinyali vermektedir. Fiyatların Ethereum’un yükseldiği formda düşmesi beklenmemektedir. Ancak yükselen kanalın altına düşmesi durumunda Ethereum daha olumsuz bir durum ile karşılaşabilir. Caan, Ethereum için gerçek dip değerinin 60 dolar seviyesinde olacağını iddia ediyor. Bu durumun yıl sonuna doğru gerçekleşebileceğini ileri sürüyor. Ethereum fiyatlarındaki son haftalardaki fiyat artışlarını ise balinaların davranışlarında ileri geldiğini belirtiyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Bitcoin’in fiyat artışı Ripple’ın işine gelir: Peki neden?

ABD-Çin ticaret savaşları Çinlileri Bitcoin almaya itiyor

Avrupa Merkez Bankası stabil coin’leri Bitcoin’e tercih ediyor

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

koinmedya_brave
X