Anasayfa Kripto para Haber John McAfee’nin Ethereum yorumu: Vitalik gıdasız!
koinmedya_brave

John McAfee’nin Ethereum yorumu: Vitalik gıdasız!

John McAfee’nin Ethereum yorumu: Vitalik gıdasız!
0

Kripto eko-sisteminin şımarık çocuğu John McAfee’nin Ethereum yorumu takipçilerini güldürdü. Sıkı bir Bitcoin boğası olan McAfee, şahsına münhasır fikirlerini yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması konusunda uyarıda bulundu.


John McAfee’nin Ethereum yorumu: Vitalik bakımsız!

John McAfee tüm işlerini Bahama adalarından yönetiyor. McAfee virüs yazılımın sahibi olan John McAfee, vergilerden kaçmak için bu çözümü bulmuş görünüyor. Özellikle bazı projeleri shilleyerek büyük reklam gelirleri aldığı da alanen biliniyor.

McAfee kripto eko-sistemi için durmaksızın çalışan bir gönüllü. Sırf bu yüzden kendi ifadeleri ile ‘seçilmeyeceğimi biliyorum ama 2020 ABD başkanlık seçimlerine adayım’ duyurusunu yaptı. Buradaki amaç, Bitcoin’in daha geniş kitlelerce farkındalığının artmasını sağlamaktı. Bu planın daha hala geçerli olup olmadığını bilmiyoruz ama bir şeyden eminiz, o da, McAfee yaptığı sansasyonel açıklamalar ile Bitcoin’i sürekli gündemde tutuyor.

Ethereum yorumuna gelince, her ne kadar bir çok yorumu gelişi güzel olsa da McAfee’nin en büyük altcoine karşı çok da olumlu yaklaştığı söylenemez. Bitcoin dışında tek tercih ettiği coin DOGE. 73 yaşındaki milyarder işadamının Bitcoin dışındaki paralara ok da dostane olduğu söylenemez.

İnsanlar benim Ethereum konusunda ne düşündüğümü soruyorlar.

Samimi konuşmak gerekirse, ben tek hecelik coinleri tercih ediyorum ve Ethereum’un telafuzunu beğenmiyorum. Ethereum sahibi arkadaşlarımın çoğu acayip giyiniyorlar. Ayrıca, Buterin de çok bakımsız. Fakat bunu yatırım tavsiyesi olarak algılamayın.

İlginç giyinme derken? Tam olarak ne demek istediniz?

 

kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X