Home Altcoin Altcoin Haber Ripple xRapid teknolojisi ile “Dünya Değiştiren Fikirler” onursal ödülünü aldı!

Ripple xRapid teknolojisi ile “Dünya Değiştiren Fikirler” onursal ödülünü aldı!

Ripple xRapid teknolojisi ile “Dünya Değiştiren Fikirler” onursal ödülünü aldı!

0

Ripple, ekosistemin yararına katkı sağlayan çok sağlam bir şirket olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Fast Company’inin organize ettiği organizasyonda Ripple xRapid teknolojisi ile Dünya Değiştiren Fikirler onursal ödülünü aldı.

Ripple xRapid teknolojisi ile ödül aldı

XRP‘nin arkasındaki girişim, XRP topluluğunun sadece tokenin arkasındaki teknolojiyle değil, aynı zamanda şirketin sunduğu diğer çözümlerle de ilgilenmesini sağlamayı başardı.

koinmedya_brave

Bu başarılı kampanya, Ripple‘ın uluslararası teknoloji alanında kendi adına bir isim yapmasına izin verdi ve dün San Francisco merkezli şirket, dünyayı değiştirebilecek fikirlerden birinin mimarı olarak kabul edilmekten onur duydu.

Ve Oscar en iyi performans gösteren kripto para Binance Coin (BNB)’ye gidiyor!

Fast Company, üç yıldan bu yana Dünya Değiştiren Fikirler Ödüllerini, organize ediyor.

Fast Company tarafından sağlanan bilgilere göre , 2000’den fazla katılımcı, incelenmek ve değerlendirilmek üzere projelerini sundu.

Uzmanlar paneli, Ripple’a “Gelişen Dünya Teknolojisi” alanında onur ödülü verdi.  Ripple’ın bu şekilde tanınmasını mümkün kılan xRapid teknolojisi idi.

Dünya Bankası Ripple ve xRapid’i kitlesel kabullenmeye bir adım daha yaklaştırdı

Ripple, tüm çalışanlar için bir onur olduğunu söyleyerek bilgileri takipçileriyle paylaştı. XRP Ordusu hızla tweet’i yaydı ve şimdiye kadar 789 Retweet ve 1800’den fazla beğeni aldı.

xRapid nispeten yeni bir teknolojidir. Ripple, ürünü resmen birkaç ay önce başlattı. O zamandan beri, birkaç banka ve finansal kurum uluslararası ticareti ve ödemeleri kolaylaştıracak teknolojiyi benimsedi.

Ripple partneri xRapid ile ilgili gelecek planlarını açıkladı

XRP şu anda bir boğa davranışı sergiliyor ve token yazının hazırlığı aşamasında günlük % 1,35′ lik artış ile 0.355474 USD değerinde idi. Bu haberin tetikleyebileceği hype’a rağmen, token nispeten normal davranıyor.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial