Home Altcoin Alım Fırsatı: Tron ve IOTA grafiklerinde kısa vadeli yükseliş görüntüsü var

Alım Fırsatı: Tron ve IOTA grafiklerinde kısa vadeli yükseliş görüntüsü var

Alım Fırsatı: Tron ve IOTA grafiklerinde kısa vadeli yükseliş görüntüsü var

0

Tron ve IOTA grafiklerinde kısa vadeli yükselişi beraberinde getirecek önemli formasyonlar oluşmuş durumda. Tron’u bugün başladığı yolculuğa IOTA da eşlik edebilir.


Tron ve IOTA Grafiklerinde Kısa Vadeli Pozitif Görünüm

Bitcoin’in önderliğini yaptığı son yükseliş hamlesinden bu yana 1 hafta geçti. Yükseliş trendinde olan bir çok kripto para Bitcoin’in ileri geri hamleleri ile ezildi. Tron, son çalkantılardan en az etkilenen kripto paralardan biri.

Tron

Kripto para piyasasının saygın analistlerinden Peter Brandt’ın da belirttiği gibi TRXUSD paritesi alım için harika bir noktada bulunuyor.

koinmedya_brave

Grafikte gördüğünüz açık ters Omuz Baş Omuz formasyonu sürdürülebilir yükselişin anahtarı hükmünde. Yazı yayına hazırlanmadan kısa süre önce ilk atılımı gerçekleştiren Tron %9’luk artışla 0.031 dolara yükselmiş durumda. Şu an için hakim direnç hattının 0.338 dolar seviyesinde olduğunu hatırlatmakta yarar var. Çünkü bu seviye hem Nisan 2018’de büyük yükseliş dalgasını tetiklemiş hem de Temmuz 2018’de varlığın daha aşağılara düşmesini engelleyecek destek görevi görmüştü.

Tron hakkında daha fazlası için Tıklayın

IOTA

IOTA da benzer bir fiyat hareketine hazırlanan kripto paralar arasında. IOTA, Aralık 2018’den bu yana daha yüksek dipler meydana getiriyor. Bu da standart yükseliş döngüsü alametidir. 0.367 doların üst sınırını oluşturduğu yükselen üçgen formasyonu oluşmuş durumda. Yükselen üçgenler yukarı yönlü fiyat hareketleri ile meşhurdur.

Fiyatın en yüksek gördüğü değer 0.40 dolar. Bu yüzden bu seviyenin geçilmesi ani yükselişlerin de habercisi olabilir. Tron’un bugün itibariyle başladığı yükseliş yolculuğuna IOTA birkaç gün sonra katılabilir.

IOTA hakkında daha fazlası için Tıklayın

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial