Home Altcoin Zirve değerlerinden sonra en iyi ve en kötü performans gösteren 3 altcoin

Zirve değerlerinden sonra en iyi ve en kötü performans gösteren 3 altcoin

Zirve değerlerinden sonra en iyi ve en kötü performans gösteren 3 altcoin

0

İşte uzun vadede en iyi ve en kötü performans gösteren 3 altcoin! Kripto paralar, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden hala oldukça uzak olsa da bazı altcoinler bu süreçte diğerlerine kıyasla daha iyi performans sergiledi, ancak bazı altcoinler ise düşüş trendinden bir türlü kurtulamadı.

İşte uzun vadede en iyi ve en kötü performans gösteren 3 altcoin!

Son birkaç gün önce kripto para piyasası, son zamanların en heyecanlı fiyat hareketlerine şahit oldu. Fakat kripto paralar, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin görüldüğü 2017 Aralık ayındaki değerlerinden hala çok uzak. İşte piyasa sıralamasında ilk 25’te yer alan, zirve değerlerinden sonra en iyi ve en kötü performans gösteren 3 altcoin:

(bknz: Yükseliş sürecinde alınabilecek en ucuz 3 kripto para)

koinmedya_brave

En iyi performans sergileyen 3 altcoin

1.Binance Coin (BNB)

Binance Coin, kripto boğa koşusunun zirvesinden bu yana en iyi performans sergileyen kripto para olarak kayıtlara geçti. Binance, 2018’de en iyi kripto borsası olarak birçok yeni gelişmeye imza attı ve 2019’da da bir dizi heyecan verici duyuru yaptı.

Yeni kripto projeleri için fon toplamak amacıyla BNB’yi kullanan token satış platformu Binance Launchpad’in başarısı, BNB fiyatındaki yükselişin en önemli sebebi olarak görülüyor.

BNB’nin tüm zamanların en yüksek fiyatı 24.46 $ civarındaydı ve şimdi ise bu seviyeden % 23.7’lik bir düşüşle 19.26 $ seviyesinde işlem görüyor.

(bknz: Forbes: Bitcoin boğa koşusu başlıyor!)

2. Maker (MKR)

MKR şu ana kadar etkileyici bir performans sergiledi. 2019’da fiyatı neredeyse % 70 arttı. MakerDAO eko sisteminin bir parçası olarak kullanılan MKR’nin, son birkaç ay içerisinde popülerliği oldukça arttı.

Şu anda 788 $ değerinde işlem gören MKR 20 Ocak 2018’de en yüksek seviye olarak 1687 $’ı gördü ve ozamandan bu yana, değerinin yaklaşık % 56’sını kaybetti.

3. Basic Attention Token (BAT)

BAT tokeninin popülaritesi, 2018’in sonuna doğru önemli ölçüde artmaya başladı ve son birkaç ay içinde fiyatı çok fazla yükseldi. BAT’ın yükseliş nedeninin, merkezsiz web tarayıcısı Brave’in reklam kazanç sisteminin bir parçası olarak, BAT tokeni dağıtması olduğu düşünülüyor.

Yazı yayına hazırlanırken BAT 0.30 $‘dan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak 0.86 $’ı gören BAT, 20 Ocak’taki zirve değerinin % 67’sini kaybetti. (bknz: Pasif Bitcoin cüzdanları harekete geçti)

En kötü performans gösteren 3 altcoin

1. IOTA (MIOTA)

Piyasa sıralamasında ilk 25’de yer alan altcoinler arasında, 2017 boğa piyasasının zirvesinden bu yana en fazla düşüş kaydeden altcoin, IOTA oldu.

Nesnelerin interneti ve özellikle enerji sektörü için gerçek kullanım alanına sahip olmasına rağmen, IOTA’nın son zamanlarda popülaritesi düştü.

IOTA’nın fiyatı 19 Aralık 2017’de 5.23 dolara yükseldi. Şu anda ise, 0.35 dolardan işlem görüyor. Bu da zirve seviyesinden % 93 oranında düşüş kaydettiğini gösteriyor.

2. Zcash (ZEC)

-performans-gosteren-3-altcoin

Gizlilik odaklı bir proje olan Zcash, uzun süren ayı piyasasında en fazla değer kaybeden kripto paralardan biri oldu. ZEC tokeni , Coinbase’ de listelendikten sonra bir miktar toparlansa da düşüş eğiliminden bir türlü kurtulamadı.

ZEC şu anda 72 $’dan işlem görüyor. 7 Ocak 2018’de 876 $ ‘a ulaşan ZEC, zirve seviyesinden bu yana % 92,2 oranında değer kaybetti. (bknz: 2019’da Zcash yatırımı yapmalı mıyım?)

Kaynak

 

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial