Home Kriptopara Haber Binance Coin fiyatını üçe katlayarak muhteşem bir performans sergiliyor

Binance Coin fiyatını üçe katlayarak muhteşem bir performans sergiliyor

Binance Coin fiyatını üçe katlayarak muhteşem bir performans sergiliyor

brave
0

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca kripto uzayında bir şeyler oluyor. Binance coin gerçekten çok iyi gidiyor. Binance Coin fiyatını üçe katlayarak herkesi kendine hayran bıraktı.

Binance Coin fiyatını üçe katladı

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca kripto uzayıyla ilgili bir şeyler oldu. Bitcoin 4.000 $ ‘ın üzerinde büyüdü, ancak 3.942 $’ lık mevcut fiyatına geri döndü. Binance Coin  ise fiyatını üçe katladı.

CBOE Bitcoin vadeli işlemlerine ara veriyor

Binance işlem hacmi ve kripto para birimi cinsinden en büyük kripto para borsası. Borsanın kripto parası  Binance Coin, şu an uzaydaki en sıcak paralardan biri. Son üç ay boyunca, dijital varlık, piyasadaki diğer kripto paralara ve tokenlere kıyasla büyük bir gelişme kaydederek, 15 dolarlık değeriyle üç kattan fazla arttı.

Binance coin BNB 7. sıraya yükseldi; Bugün ki artış yüzde 13

Coindeki bu yükseliş, geçtiğimiz yıl yaşanan çöküşünün ardından ve rakiplerinin değerlerinin  yüzde doksanını kaybetmişken yaşandı.

Binance Coin’in yükseliş performansı, BTC’ye 20.000 $ ‘ı gösteren 2017 patlaması sırasında Binance borsasının kurucu ortağı, Changpeng Zhao’nun inanılmaz yükselişi ile birleşti.

Farkında olmayanlar için, Binance Coin, alım satım işleminde kullanılan işlem ücretlerini ödemek için kullanılıyor. Buna ek olarak, kripto para birimi, ilk coin para teklifleri (ICO) verenler için favori bir değişim aracı olma yolunda ilerliyor ve günlük 1 milyar dolardan fazla işlem hacmiyle yeni başlayanların para kazanmasına izin veriyor.

Binance Coin (BNB) ‘yi özel olarak öne çıkaran, firmanın dolaşımdaki token sayısıyla borsanın performansını denemesidir.

CZ, röportajda kripto paraların yaklaşık yüzde ellisinin firma çalışanlarına ve yatırımcılarına tahsis edildiğini söyledi.

Büyük tehlike!! Ethereum  ve BNB arzlarının büyük çoğunluğu sadece birkaç cüzdana ait

              “Aynı gemideyiz. Fiyatların düşmesini, olumsuz etkilenmesini istemiyoruz. Yatırımcılarımızla çok uyumluyuz.”

Kaynak

İlginizi çekebilir

XRP ve Stellar’ın ardından 28 coin daha Coinbase’de listelenmeyi bekliyor

Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı Bitcoin’i desteklemiyor!

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave