Home Bitcoin Bitcoin öncülerinden Mark Jeffrey: Telaşa mahal yok, Bitcoin 250.000 dolar olacak!

Bitcoin öncülerinden Mark Jeffrey: Telaşa mahal yok, Bitcoin 250.000 dolar olacak!

Bitcoin öncülerinden Mark Jeffrey: Telaşa mahal yok, Bitcoin 250.000 dolar olacak!

0
“sportsbet”

Bitcoin 250.000 dolar olacak mı? Guardian Circle ve Guard token CEO’su Mark Jeffrey bir numaralı kripto Bitcoin’in 250 bin doları bulacağına inanıyor.


Bitcoin 250.000 dolar mı olacak?

Bitcoin öncülerinden Mark Jeffrey internet üzerinden yayın yapan The Next Billion Seconds Podcasts’e yaptığı konuşmada Bitcoin 250.000 dolar olacak iddiasında buundu. Jeffrey uzun vadede Bitcoin’in geleceğinin çok parlak olduğu ve içinde bulunduğumuz kripto kışının çok da sürpriz olmadığı görüşünde.

Bunun tarihsel bir döngü olduğunu söyleyen Jeffrey, tüm sürecin çok hızlı bir gelişme gösterdiğini söylüyor.

Jeffrey, 2017 yılı ve 2018 başlarında insanların bir çeşit kripto çılgınlığı yaşadıklarını ve çok hata yaptıklarına inandığını ve içinde bulunulan ayı piyasasının sadece kriptolara özgü olmadığını geleneksel piyasalarında aynı şekilde kötü bir dönem geçirdiklerini belirtiyor.

Bakınız: Fundstrat: bitcoin temel dinamikleri 2019’da pozitife dönecek

Jeffrey ‘e göre işler tamamen değişecek. Star Wars filmine gönderme yaparak hikayenin henüz bitmediğini ve devamının çok daha etkileyici olacağının altını çiziyor Jeffrey ve şu anda ikinci bölümün yaşandığını Jedi’ın döndüğü bölümün henüz gerçekleşmediğini söylüyor. Jeffrey konuşmasının sonunda Bitcoin’in 250,000 doları bulacağını ve gerçek değeri olan tokenlerin daha da ileriye gideceğini özellikle vurguluyor. Kripto piyasası her ne kadar kara bir kış geçiriyor olsa da umutlar hiçbir zaman tükenmiyor gibi.Siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak

 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0