1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu balinaları aniden 4 trilyon SHIB transfer etti: İşte, paraların gittiği yer

Shiba Inu balinaları aniden 4 trilyon SHIB transfer etti: İşte, paraların gittiği yer

Shiba Inu balinaları aniden 4 trilyon SHIB transfer etti: İşte, paraların gittiği yer
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının düşüş yaşadığı bir ortamda dev bir kripto para balinası aniden trilyonlarca Shiba Inu (SHIB) transferi yaptı. Bu kadar coin nereye gitti? Olayın ayrıntılarına bakalım.


Shiba Inu balinaları aniden 4 trilyon SHIB transfer etti: İşte, paraların gittiği yer

Blockchain hareketlerini izleyen Whale Alert platformu, derin ceplere sahip dev bir kripto para yatırımcısının 4.000.379.151.023 SHIB transfer ettiğini bildiriyor. Dev balinanın bu transferinin değeri 31,7 milyon dolar. Bu coinler Shiba Staking’den dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’e gönderildi. Kripto paraların bir borsaya transfer edilmesi genelde satış amacıyla yapılıyor. Düşen piyasada balina da alindeki SHIB coinlerin bir kısmını satmaya karar vermiş olabilir

Shiba Inu, söz konusu işlemin gerçekleştiği sıralarda 0,00000792 dolardan işlem görüyor. Son yedi günün zirvesi olan 0,00000872 dolar seviyesinde düşüş yaşadı.

İlgili – Shiba Inu fiyat tahmini 2023 – 2025 ve SHIB coin gelecek beklentileri

SHIB fiyatı şu an 0,00000735 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 6,73 oranında düştü.

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) bağlantılı önemli sebebi

IntoTheBlock verilerine göre, SHIB sahiplerinin yüzde 89’u zararda ve sadece yüzde 3’ü şu an kazançlı pozisyonda. Shiba Inu yatırımcılarının yüzde 8’lik kısmı ise ne kazançlı ne de zararda.

Önde gelen blockchain analiz şirketi ise Shiba Inu sahiplerinin yüzde 69’unun bu meme coini bir yıldan uzun süredir elinde tuttuğunu gösteriyor. Yüzde 28 bir yıl ya da daha az ve yüzde 3 de bir aydan daha az.

İlgili – Meme coin yatırımcılarına büyük şok: Shiba, Floki, DOGE, ELON ve PEPE

Shiba Inu’nun merakla beklenen yeni katman-2 projesi Shibarium, popülerlik kazanmaya devam ediyor. Kullanıcılar ise Shibarium’un test ağını denemeye devam ediyor. Shibarium, Shiba Inu ekosisteminin Polygon’a (MATIC) benzer şekilde Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş yeni katman-2 protokolü.

Kaynak

Etiketler: