Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
64.255,93 USDT
eth
ETH
-0.74%
Ethereum
3.492,27 USDT
bch
BCH
1.15%
Bitcoin Cash
387,38 USDT
xrp
XRP
-0.71%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
74,33 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
586,51 USDT
sol
SOL
-0.43%
Solana
134,02 USDT
avax
AVAX
-8.42%
Avalanche
25,17 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.12%
Poladot
5,73 USDT
doge
DOGE
0.01%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.74%
Shiba Inu
0,00 USDT

Aptos’tan Microsoft’la sürpriz yapay zeka (AI) iş birliği: Bu haberle APT fiyatı ne olur?

metaverse
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Solana’nın (SOL) rakibi Aptos’un (APT) teknoloji devi Microsoft’la yapay zeka (AI) alanında iş birliği yapacağı bildirildi. Bu haber APT fiyatında hareketlenmeye yol açtı. Olayın ayrıntılarına bakalım.

Aptos’tan Microsoft’la yapay zeka (AI) iş birliği: Bu sürpriz haberle APT fiyatı ne olur?

Solana’nın rakibi Aptos’un (APT), teknoloji devi Microsoft ile yapay zeka (AI) ve web3 projelerinde iş birliği yapacağı iddia edildi.

TechCrunch’ta yer alan yeni bir habere göre, Aptos Labs, blockchain teknolojisini Microsoft’un Azure OpenAI Hizmeti ile birleştirerek web3’ün benimsenmesini hızlandırmayı amaçlıyor.

Aptos Labs’ın kurucu ortağı Mo Shaikh, Aptos’un Microsoft ile iş birliği yapacağı haberlerine yorum yaparak, “Her iki tarafın da ana odak noktası, kendi sektörlerinin sorunlarını çözmek.” dedi.

İlgili – Güncel Aptos (APT) fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

Microsoft’un AI ve web3 için küresel iş geliştirme direktörü Daniel An, AI’nin web3 gelişimindeki rolünün önümüzdeki aylarda genişlemeye başlayacağını belirtti. Şöyle diyor: “Önümüzdeki aylar ve yıllarda, AI’nin web3 çözümlerine daha geniş çapta dahil edileceğini öngörüyoruz.”

Daniel An ayrıca blockchain teknolojisinin, doğrulama ve şeffaflık yoluyla AI teknolojisi etrafında güven inşa edebileceğini vurguladı. Şöyle açıklıyor:

“Örneğin, LLM (büyük dil modeli) tarafından oluşturulan çıktıların otantik ve güvenilir olduğunu nasıl bileceğiz? Eğitim verilerinin başlangıçta ön yargısız olduğunu nasıl bileceğiz? Blockchain tabanlı çözümler, içeriği kaynağına doğrulama, zaman damgası ve atfetme yoluyla izleme yeteneği sunarak, dağıtılmış dijital ekonomide güvenilirliği artırabilir.”

Aptos (APT) fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

Blockchain’in halka açık ve değiştirilemez yapısı, insanların AI tarafından üretilen içeriğe duyduğu güveni artırabileceğini ve doğru kararlar verdiklerinden emin olmalarına yardımcı olabileceğini de belirtti.

İlgili – Ünlü analist PlanB: 2 yıl sürecek Bitcoin rallisi yaklaşıyor

Basın açıklamasına göre, Aptos Labs, Aptos ekosistemi hakkındaki soruları yanıtlayacak ve ekosistemde akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps) inşa eden geliştiricilere rehberlik edecek bir AI tabanlı sohbet botu olan Aptos Assistant’ı başlatacak.

Bu duyurunun ardından Aptos fiyatı son 24 saatten 6,66 dolarlık dipten 7,92 dolara kadar yüzde 19’luk bir artış yaşadı. Ardından bir miktar gerileme ise 7,35 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.