Home Altcoin Altcoin Haber En son Bitcoin, Ripple ve Binance haberleri

En son Bitcoin, Ripple ve Binance haberleri

En son Bitcoin, Ripple ve Binance haberleri

0
“sportsbet”

Haberimizde, yakın zamanda Bitcoin, Ripple ve Binance kripto para ve kuruluşlarında yaşanan önemli gelişmelere değindik. Bitcoin 250 bin dolara ulaşacak öngörüsü hala devam ediyor.

Bitcoin, Ripple ve Binance ‘da hangi gelişmeler oldu?

Bitcoin

2013 yılında “Bitcoin Explained Simply” kitabının yazarı, Bitcoin fiyatının 250.000 dolara ulaşacağı öngörüsünün arkasında durduğunu söylüyor. On  The Next Billion Seconds, podcasti, Mark Jeffrey 2000 yılında patlayan dot-com balonunun çöküşü ile kripto ayı piyasasını karşılaştırdık.

“Bunun 1990’ların sonunda, 2000’li yılların başında gördüğümüz dot-com patlaması  ve büst döngüsü gibi olduğunu düşünüyorum. Sıkıştırılmış bir zaman dilimi içinde kripto evrendeki o döngünün benzerini gözden geçirdik.

Bence insanlar çok coşkulu davrandılar ve muhtemelen gereğinden fazla ileri gittiler ve sonra korktular. Ve [geleneksel] pazarların da çok fazla çöküş ve oynaklık yaşadığını unutmayınız, bu yüzden sadece kriptoya has bir şey değildir. Bu yüzden bunun kripto evrenini belli bir dereceye kadar etkilediğini düşünüyorum.

Bu hikayenin sonu değil. Bu orta kısım, ikinci bölüm. Üçüncü bölüm Jedi’nin İadesi. ”

Bakınız: Geçmişte en az 4 Bitcoin boğa sezonu yaşandı. Tekrardan neden olmasın

 Ripple

Ripple, blockchain, kripto para ve dijital ödemeleri araştırmak için bir program başlatan Kansas Üniversitesi’ne 2 milyon Dolar bağışta bulunuyor .

“Beş yıl boyunca yılda 400.000 dolar sağlayacak olan bağış, Kansas Üniversitesi (KÜ) Mühendislik Okulu’ndaki Bilgi ve Telekomünikasyon Teknolojileri Merkezi’nde araştırmayı destekleyecek. KÜ kendi araştırma konularını ve odaklanma alanlarını belirleyecektir. Aynı zamanda, Ripple, gerektiğinde, konu uzmanlığı ve teknik kaynak sağlayarak KÜ’deki öğrenciler ve fakültelerle işbirliği yapacak.”

Kansas Üniversitesi, Ripple’ın Üniversite Blockchain Araştırma Girişimi kapsamında desteklediği 11 yeni üniversiteden birisidir.

Bakınız: Ripple kripto para kurumlarına 28 milyon dolarlık XRP gönderdi

Binance Zinciri

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ekibinin, şirketin kendi blockchain’i (Binance Chain) ve merkezsiz borsa (Binance DEX)’i iki hafta veya daha kısa sürede başlatmak için fazla mesai yaptığını söyledi.

Bakınız: Binance işbirliği Ripple fiyatlarını uçurması bekleniyor

Bakınız: Merkezsiz Bitcoin Borsası Binance Chain listeleme tarifesini açıkladı

Binance, yerel tokeni Binance Coin’i (BNB), Ethereum ağından ve Binance Chain’e geçiriyor.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0