Home Ethereum Ethereum ticaretinden $200 milyon kazanan uzmandan piyasa yorumları

Ethereum ticaretinden $200 milyon kazanan uzmandan piyasa yorumları

Ethereum ticaretinden $200 milyon kazanan uzmandan piyasa yorumları

0
“sportsbet”

Ethereum ticaretinden 200 milyon dolarlık servet elde eden piyasa uzmanı ve trader, kripto para piyasalarının geleceğini yorumladı. Bakalım kripto para sektörünü neler bekliyor?


Ethereum ticaretinden 200 milyon dolar kazanan uzmandan flaş yorumlar

 

Ethereum ticaretinden 200 milyon dolar kazandığı bildirilen kripto para tüccarı, yakın zamanda kripto pazarına büyük oyuncuların gireceği öngörüsünde bulundu.

Kimliğinin açıklanmasını istemeyen ve anonim kalması taraftarı olan kripto para uzmanı, CCN’e röportaj verdi.

İşte o röportaj:

”Kripto para piyasaları gerçekten çok hızlı yön değiştiriyor. Çoğu kişi bunun piyasanın oynaklığından olduğunu düşünüyor. Fakat bence bunun sebebi piyasanın sahip olduğu potansiyel. Eğer kripto para piyasaları doğru yönetilirse, global finans sistemini baştan aşağı değiştirebilecek bir potansiyele sahip. Dev oyun kurucularda bunun farkında ve piyasaya girmek için doğru zamanı bekliyorlar. Bu sadece bir zaman meselesi.

Ne kadar güçlü olursanız olun, girdiğiniz bir işi baştan sıkı tutmak zorundasınız. Kripto para sektöründe de bunu, diplerden toplanarak oluşturulmuş sağlam bir stok havuzuyla gerçekleştirebilirsiniz. Büyük oyuncuların da şuan yaptığı bu. 

Bu işe kötü bir zamanlamayla girmiş ve benden tavsiye bekleyen acemi yatırımcılar olabilir. Onlara şunu söyleyebilirim. Zarardaysanız daha fazla kripto para alın. Piyasalar belki biraz daha düşebilir, fakat gaza bastıklarında, zamanında yerlerine oturmayan yolcular için, iş işten geçmiş olacak.

Ayrıca önümüzde, Bitcoin halving ödül dağıtımı var. Bu da piyasalar için tetikleyici bir unsur olacaktır.”

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0