Home İnceleme Cüzdan Myetherwallet’a rakip çıktı: Atomic Wallet Ethereum ERC20 tokenlerinin yeni adresi

Myetherwallet’a rakip çıktı: Atomic Wallet Ethereum ERC20 tokenlerinin yeni adresi

Myetherwallet’a rakip çıktı: Atomic Wallet Ethereum ERC20 tokenlerinin yeni adresi

0
“sportsbet”

Ethereum kökenli ERC20 tokenları için cüzdan adresleri sorulsa akla gelen ilk isim Myetherwallet(di). En azından bugüne kadar böyleydi ama artık değil. MyEtherWallet’a rakip olarak çıkan Atomic Wallet Ethereum ERC20 tokenlerini destekleyecek.


Atomic Wallet Ethereum ERC20 tokenlerini listeliyor

Kripto para cüzdanı Atomic her türlü ERC20 tokenlerinin listelenebileceğini duyurdu. Bunun içerisine ICO ve airdrop’lar da dahil. Tüm yapmanız gereken Atomic Ethereum adresine dahil etmek.

Ayrıca bakınızMyEtherWallet fortune 500 şirketinden daha fazla siber saldırın hedefi oluyor

Tokenların bolluğu bazen kullanıcılar için onları destekleyen cüzdan konusunda arayışa itebiliyor. Tüm ERC20 kökenlileri bir app’e ekleyip kolayca kullanmak oldukça zor olabiliyor. Genellikle geliştiriciler en göze çarpan ve işlem gören tokenların dahil edilmesine müsade ediyorlar.

Ayrıca bakınızIphone kullanıcıları müjde: MyEtherWallet resmi uygulaması MEWconnect yayında

Kullanıcılar Ethereum adreslerine her türlü ERC20 kökenli tokenleri dahil edebilirler, fakat arayüze eklenmeden portföylerinde gözükmez. Kullanıcılar, eklediği her tokeni düzenleyebilir ve de silebilir. Arayüzden kaldırılan tokenler, adresinizden kaybolmaz. Çünkü Atomic kullanıcı fonu cözdanda onları saklı tutar. Ancak bu özel kısma girebilmeniz için özel anahtarınızı girmeniz gerekmektedir.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0