Home Bitcoin Jimmy Song ve 5 kişilik ekibinin Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar ve diğer kripto tahmini

Jimmy Song ve 5 kişilik ekibinin Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar ve diğer kripto tahmini

Jimmy Song ve 5 kişilik ekibinin Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar ve diğer kripto tahmini

brave
0

Jimmy Song gibi uzmanların da bulunduğu 6 kişilik bir ekip, Bitcoin Ethereum Ripple Stellar Tron ve diğer kripto paraların fiyatları hakkında tahminde bulundular. Grup tahminlerinde hem fikir değil. İçlerinde çok iyimserler de var. Jimmy Song gibi kötümserler de.


Bitcoin Ethereum Ripple Stellar ve diğerleri

XLM, 2019 yılında 4x yapabilir. Geçtiğimiz ay nerdeyse değerini iki kat arttırmıştı. 9 cent seviyesinden 14 cent’e kadar çıkmıştı. XLM, 2019 sonuna kadar değerini 4’e katlayabilir. Ocak ayı sonuna kadar Stellar, 0,21 dolar seviyesini görebilir. 2019 yılı sonu tahmini ise 0,41 dolar civarı. Cardano ise % 43’lük bir artış, Şubat ayının sonu kadar yaşayabilir.

Grubun TRON, Litecoin ve Dogecoin tahminleri ise pek iç açıcı değil. Bu coin’lerde %35-%52 arasında bir düşüş tahmin ediliyor.

Bitcoin ise 4,000 dolar civarında destek bulmuş görünüyordu. Ancak  iki gün önce yüksek satışlarla karşılaşan Bitcoin’de %10’luk düşüşler yaşandı. Yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap verilerine göre 3,670 dolardan işlem görmektedir. Grubun 2019 yılı sonunda Bitcoin beklentisi ise 7,000 dolar civarındadır. Bu tahminde Jimmy Song, diğer yorumculardan ayrışıyor. Song’un Bitcoin beklentisi karamsar bir tablo çiziyor. Song’a göre Bitcoin 2,100 dolar seviyelerine kadar düşebilir.

Düşüş trendinde olan diğer kripto paralar Ethereum ve EOS için tahminler olumlu yönde. Beklentiler  ise sırasıyla %55 ve %77.

Ripple hakkındaki tahminler ise pozitif %44’te kalıyor.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave