Home Altcoin Kazanma sırası Tron’da

Kazanma sırası Tron’da

Kazanma sırası Tron’da

0

Kripto para piyasasında kazanma sırası Tron’da. Kripto para pazar hacmindeki kıpırdanmayla ilk on dijital para arasında jokey olarak pozisyon alıyor. Bugün, pazar hacmi sıralamasında listeyi tırmanma sırası Tron’da. Listede etrafındakiler kırmızıyken Tron kazanıyor.

Tron ile Bitcoin SV yer değiştirdi

Coinmarketcap‘e göre Tron (TRX), Bitcoin SV (BSV)’yi geçti ve listede dokuzuncu sırayı aldı. Su an itibariyle pazar hacmi açısından ikisi arasındaki fark artarak 20 milyon dolara yaklaşıyor. Bununla birlikte, Tron son zamanlarda oldukça iyi bir performans sergilediğinden BSV’yi geçti.  BSV dokuzuncu sırada durma olasılığının tersini yaptı. Dolayısıyla fark yükseliyor.

Asya ticaret oturumunun açıldığı sabah saatlerinde pazar hacmi sıralamasında ilk on kırmızıydı. O anlarda bile TRX neredeyse %2 artış yaptı. 24 saatlik dönem için toplam kazancı %12’e yakın oldu. 0.0228 dolardan 0.026 dolara en yüksek seviyesine yükseldi.

Aktif Twitter kullanıcısı Justin Sun, bir twitiyle bu durumu gözden kaçırmıyor. Tron’un dokuzuncu sıraya yükseldiğine ve yükselmeye devam edeceğine vurgu yapıyor:

https://twitter.com/justinsuntron/status/1082294245799522306

Tron momentumu BitTorrent token’inin lansmanından geliyor. Yeni token BTT, Tron ağı tarafından desteklenen peer-to-peer ağın devasa kullanıcı tabanına sahip olacak. Sonuç olarak Tron geçen Salı gününden beri %25 kazanıyor.

Bunun tersine Bitcoin SV, o kadar iyi performans göstermedi. Günlük işlem hacmi 58 milyon dolardan 44 milyon dolara gerilediği için günde birkaç yüzde değer kaybetti. Kasım ayının sonundaki doğumundan bu yana BSV, 65 dolar en düşük seviye ile 130 dolarlık en yüksek seviyesi arasında durgunlaştı. Halen 87 dolardan işlem görmekte ve pazar hacmi azaldıkça sıralamada yavaş yavaş düşürmektedir.

Stellar (XLM) yedinci sıraya yerleşti

Stellar (XLM), dün yedinci sıraya düşerek Litecoin tarafından geçildi. Tron ve Bitcoin SV tokenleri gibi bu ikisi de benzer durumda.  Yazının yazıldığı anlarda gün içinde Stellar yaklaşık yüzde bir değer kazandı. Litecoin %3 değer kazanmayla 39 dolardan işlem görüyor.

Bugünkü Asya ticaret seansı sırasında Stellar, piyasa hacmini 2.35 milyar dolara çıkardı. Bu da 2.36 milyar dolarlık Litecoin’in yerini devralmak için henüz yeterli değil. Genel olarak piyasalar dünkü 7 milyar dolarlık pump’ın ardından bugün geri çekiliyor.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave