Home Altcoin XRP Haberleri -Ripple Yöneticisi Amazondan Bahsetti, Ortaklık Mı Geliyor?

XRP Haberleri -Ripple Yöneticisi Amazondan Bahsetti, Ortaklık Mı Geliyor?

XRP Haberleri -Ripple Yöneticisi Amazondan Bahsetti, Ortaklık Mı Geliyor?


0

Kripto piyasasında XRP haberleri hiç eksik olmuyor. Bu günlerde, Ripple yöneticisi Cory Johnson katıldığı her etkinlikte Amazon’dan bahsetiyor.


XRP Haberleri

Çarşamba günü yani dün 31 Ekim, Ripple yönetim kurulu üyesi Cory Johnson, kripto paralar sayesinde bir ülkeden bir diğer ülkeye para göndermenin internetten emoji yada dokuman göndermek kadar kolay ve hızlı olduğunu söyledi.

Cory sözlerine Amazon gibi şirketlerin geleneksel yöntemler ile ödeme almasının zorluğundan bahsetti. Amazon gibi büyük şirketlerin Nostro hesaplarında müşterilerine anlık ödeme yapabilmek için bir milyar dolar hazır para beklettiğini dile getirdi.
Bu dijitalleşme çağında, dünyanın standartlarını her konuda arttığı sırada, para sistemini aynı mal hizmetleri gibi nakliye ve kargo araçlarındaki gibi taşımak, finansal sistemin teknolojinin çok gerisinde kaldığına işaret ettiğinden bahsetti..

Cory, küresel finansal sisteminin anlık mesajlaşma sistemi ve anlık çözümü bulunmadığını da ekledi. Ancak, Ripple yazılımı ve XRP ile sorunun tamamen çözüldüğünü belirtti.

Ripple, tüm dünyadaki büyük firmaların karşılaştığı Nostro hesap sorununu çözüyor. XRP ile Ripple, küresel finansta karşılaşılan sorunları çözmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle, büyük firmaların sınır ötesi herhangi bir engel olmaksızın para göndermesine yardımcı olmak için uğraşmaktadır.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?