Home Altcoin Bitcoin, Ethereum, Tron, Ripple Özel Haberleri

Bitcoin, Ethereum, Tron, Ripple Özel Haberleri

Bitcoin, Ethereum, Tron, Ripple Özel Haberleri


0

Bitcoin, Ethereum, Tron, Ripple özel haberleri sizin için derledik. Bitcoin’in başarısından Ripple ve XRP, Tron, Ethereum ve VeChain’e kadar kripto dünyasında yer alan en son haber ve gelişmelere bakalım.


Bitcoin, Ethereum, Tron, Ripple Özel Haberleri

Patient Zero

Wences Casares, Silikon Vadisi‘ne kripto para birimini tanıtmasıyla “Patient Zero” olarak bilinir. Casares, kripto para depolama şirketi Xapo’nun kurucusu. Yeni bir röportajda Bloomberg’e, varlık ve ödemeler için kripto dünya çapında dijital bir standart haline gelirse başarılı olmak için yalnızca kriptoyu ele alacağını söylüyor.

“Bu bir teknik deneyin parçasıdır. İnanılmaz derecede sağlam olduğu kanıtlanmış olsa da, yine de başarısız olabilir. Teknoloji insanlar tarafından yapılır. İnsanlar yanılabilir.  10 yılda bulamadığımız bir şey bulabiliriz. Bu da sistemi değersiz kılabilir. Muhtemelen bunun gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum. Ancak bu olabilirdi. Bu noktada başarı şansının başarısızlık şansından daha iyi olduğunu düşünüyorum.”

Xapo kurumsal kripto yatırımcıları için soğuk depolama çözümleri sunuyor ve gizli yeraltı kripto sığınakları ile iyi biliniyor.

Bitcoin

Yazılım mühendisi Pierre Rochard, Microsoft Excel için bir eklenti oluşturdu. Bu eklenti kullanıcıların çalışma tablosunu kullanarak Bitcoin göndermelerine izin verecek şekilde tasarlanmış.

YouTuber Bulevine, hafta sonu Bitcoin’in fiyat geçmişini bir ses üretici aracılığıyla gösteren viral bir video yayınladı.

Ethereum

Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin, Australian Financial Review’a, Ethereum‘un, statik metin, resim ve hiper bağlantılara izin veren ilk web protokollerinin doğal evrimini gösterdiğini söyledi.

“Güven mekanizmasına ve garantili uygulamaya dayanan gezegen için yepyeni bir işlem altyapısı kuruyoruz.”

Mevcut finansal sistem için, Lubin, finansal kurumların insanların esasen kendi bankaları olabileceği yeni bir döneme hazır olması gerektiğini söylüyor.

“İnsanların finansal hizmet işlemlerini daha fazla katılabileceği noktaya geçeceğiz. Bir finansal hizmet bağlantısı kurmanız gerekiyor. Ancak daha sonra kişinin bu bağlantıda mümkün olduğunca fazla güce sahip olmasına izin verin.”

Ripple ve XRP

Ripple, The Ripple Drop’ın son bölümünü yayınladı.

Bu haftaki bölüm, RippleNet‘teki farklı ürünlere bakıyor ve yeni yayınlanan Q3 XRP piyasa raporundan bahsediyor.

 

Tron

Tron, ağdaki en yeni teknik gelişmeleri, toplum çabalarını ve merkezi olmayan uygulamaları kapsayan haftalık güncellemesini yayınladı.

VeChain

VeChainThor blokzincir üzerine inşa edilen kripto borsa ve varlık yönetimi platformu olan OceanEx, açılış için hazırlanıyor.

Geliştiriciler, para yatırma ve çekme işlemlerinin Kasım ayının ilk haftasında başlayacağını söylüyorlar.

Diğer Bitcoin, Ethereum, Tron, Ripple özel haberleri için tıklayınız.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya