Home Ethereum Ethereum Start için Vitalik Buterin’den İşaret Bekliyor! Peki Buterin Ne Yapıyor?

Ethereum Start için Vitalik Buterin’den İşaret Bekliyor! Peki Buterin Ne Yapıyor?

Ethereum Start için Vitalik Buterin’den İşaret Bekliyor! Peki Buterin Ne Yapıyor?

0
“sportsbet”

Kripto piyasaları Cuma günkü boğaların hafif uykudan uyanma hareketi karşısında hafif de olsa toparlanma sinyallerini verdi. Ethereum, piyasadaki görüntüye tepkisiz kalmadı. Aslında Ethereum start için Vitalik Buterin’den haber bekliyor.


Ethereum Start için Vitalik Buterin’den Sinyal Bekliyor

Ethereum topluluğu Ethereum’un fikir babası Vitalik Buterin’den Ether fiyatlarını etkileyecek haber beklerken, Buterin sakin yaşantısına devam ediyor. En son Buterin, Apple şirketini kişi mahremiyetine karşı duyarlı davrandığı için tebrik etti. Apple’ın CEO’su Tim Cook, dijital çağ olan günümüzde kişi mahremiyetinin öneminden bahsetti. Katıldığı etkinlikte Tim Cook “Mahremiyet kişinin en temel hakkıdır’ dedi ve twitterda şu görüşlerine yer verdi:

“Teknoloji çok muazzam şeyler yapabilir. Ancak o büyük şeyler başarmayı istemez. Aslında teknoloji hiç bir şey istemez! Bu bizim isteğimizdir. Teknolojinin iyilik ve güzellik için kullanılması konusunda iyimserliğimizi koruyoruz. Fakat bunun kendi kendine olmayacağından da eminiz.”

Apple şirketinin kişi güvenliği konusunda attığı adımlar karşısında Buterin şöyle bir twit attı:

Apple şirketinin kişisel mahremiyete karşı son derece ciddi yaklaşması beni çok mennun etti.

Diğer taraftan, haberin hazırlandığı an itibariyle toplam kripto piyasası hacmi 209 milyar dolar. Ethereum fiyatı ilk 10’daki kripto paralara nazaran Tether’dan sonra %0.53 artış ile en dirençli 2.kripto para olarak kayıtlara geçmiş durumda.

Ethereum için dikkat edeceğimiz güçlü destek notası 200 dolar. Eğer bu noktayı kırarsa ayı trendine girerek kademeli olarak sonraki destek noktaları 190 ve 170 dolara düşmesi olasıdır.

Tabloda görüneceği üzere an itibariye Ethereum 204 dolar üzerinden işlem görmektedir. Ayrıca, işlem hacmi sürekli artmakta ve 205 dolar direnç noktasını aşması durumunda 210 dolar bir sonraki direnç noktasına çıkması olasıdır. MACD indikatörü +0.62 noktasını işaret etmektedir. Bu kabaca satın alım emrinin çoğaldığını sinyalini veriyor. RSI indikatörü ise aşırı satın alım bölgesinden geri çekilmiştir ancak hala yüksek seviyesini korumaktadır.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0