Home Tron Fiyatı Teknik Analizi 12 Ekim Cuma

Tron Fiyatı Teknik Analizi 12 Ekim Cuma

Tron Fiyatı Teknik Analizi 12 Ekim Cuma

0

Tron Fiyatı Teknik Analizi 12 Ekim Cuma isimli makalemizle karşınızdayız. Kripto para piyasasının çakıldığı bu günlerde, Tron’un ne durum da olduğunu hep beraber analiz makalemizde görelim.


Öncelikle Tron TRX’ten Son Haberler

Tron Ağının Odyssey 3.1′e gücellenmesine ve Tron Ceo’su Justin Sun’un Tron hakkında yaptığı çok önemli açıklamalara rağmen önümüzdeki günlerde Tron’u zor günler bekliyor. Çoğu kripto parada olduğu gibi Tron TRX’de, dünkü  %10 luk fiyat kaybını telefi etmek için uğraşıyor.

Tron TRX‘in Ceo’su Justin Sun günaşırı iddialı sözler söylüyor. Evet bu söylemleri Justin Sun’un önemli bir pazarlamacı olduğunu bizlere kanıtlıyor ayrıca manşetleri de üzerine çekmeyi başarıyor. Ancak onun bu cazibeli hareketleri bugünlerde pek işe yaramıyor gibi.

Tron hakkında piyasada büyük bir beklenti oluştu. Ancak Odyssey 3.1 güncellemesi bile Tron TRX’in aşağı yönlü yuvarlanmasının ve üzerinde büyük bir baskı oluşmasının önüne geçemedi. Bununla beraber Tron piyasasına baktığımızda, diğer kripto para piyasalarından çok daha fazla boğa izleri görebilmemiz mümkün. Bundaki asıl nedenin de Tron ağındaki son yapılan güncellemenin geliştiriciler arasında inanılmaz rağbet görmesidir. İşlemler, güncellenen yeni ağ üzerinden yapıldığında sistem çok daha hızlı ve ucuz maliyette çalışabiliyor.

Tron Fiyatı Teknik Analizi 12 Ekim Cuma

Haftalık Grafik

Tron Fiyatı Teknik Analizi 12 Ekim Cuma

Geçen hafta Tron’un yaptığı kazanımlar sayesinde, bu hafta yaşanan çöküş Tron’da çok derin yaralar açmadı. Haftalık olarak, TRX yüzde üç düştü. Ancak düşüş trendi hala bitmiş değil.

Günlük GrafikTron Fiyatı Teknik Analizi 12 Ekim Cuma

Günlük grafiğe baktığımızda, Tron’un dün yaşadığı değer kaybını bugün telafi edemediğini görüyoruz. Bu da dünkü analizimizde yaptığımız yükseliş tahminlerimizi boşa çıkarttı. Bu nedenle mevcut düşüş riski hala devam ediyor. Tron TRX üzerinden ticaret yapan Traderların genelde aşağı yönlü işlem odaklı olmaları faydalarına var. Genelde düşüş trendlerinde trade yapan yatırımcılar, ellerindeki jetonları yüksekten satıp diplerden toplamayı tercih ediyorlar.

Böylece ellerindeki jeton adetlerini %10, %20, %30 a kadar arttırabiliyorlar. Fakat bunu yaparken anlık yukarı doğru kırılmalarda hemen panik alımları yapmadan biraz beklemekte yarar var. Yoksa jeton sayınızı arttırayım derken ciddi derecede zarar edip ayıların yemi olabilirsiniz. Daha önceden al-sat yapmadıysanız, bu işleme sizi üzmeyecek bir miktarla başlayıp deneyim kazanmanızı tavsiye ederiz.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial