Home Altcoin Altcoin Haber Coin Yatırım Tavsiyesi: NEO 29 Haziran 2018

Coin Yatırım Tavsiyesi: NEO 29 Haziran 2018

Coin Yatırım Tavsiyesi: NEO 29 Haziran 2018


0
Coin yatırım tavsiyesi: NEO hakkında 9 Nisan 2018 tarihinde yaptığımız tahmin 24 Nisan’da 84.72 seviyesine ulaşarak gerçekleşmiş oldu. Yatırım tavsiyelerimizi dinleyenler sadece iki hafta içerisinde yatırımlarını % 60 büyütmüş oldular.

Coin Yatırım Tavsiyesi: NEO

Coin yatırım tavsiyesi olarak bugün gündmimize NEO’yu aldık. Her ne kadar fiyat 30 Nisan’da beklentimizin de üzerine çıkarak 94.65 seviyesine ulaştı ise de, 80 üzerine çıkışta yaşanan sıkıntı aslında bir market aldatmacası, yani “keriz silkeleme” idi. Spekülatörler fiyatlarla oynarken sahte satışlara inananlar nispeten zararlarını azalttılar. Bu durum bir satış çılgınlığı doğurdu ve NEO altı gün art arda günlük grafiklerde kırmızı alarm çizgisinde yer aldı.

En sonunda, Pazar 23,6 Fibonacci seviyesinde kendisini toparladı. NEO bu seviyenin üzerinde kalmak için uğraşırken, fiyatlarda tekrar bir çıkış bekliyoruz. Diğer taraftan 23 Mayıs desteğini kaybetti. bU fiyat hareketi spekülatif olsa da, fiyatı dip seviyede yakalamak için bir fırsat sunuyor.

NEO, bizim Coin Yatırım Tavsiyesi standartlarımızı tamamen karşılıyor. Teknik analiz NEO/USD oranının hala iki taraflıda konsolide olmuş durumda, artmaya da azalmaya da müsait. 25-50 dolar arasında bir alım satım aralığı var. % 23.6 Fibonacci seviyesinde altına doğru bir gidiş olsa da, bir sonraki kuvvetli direnç 25 Dolar seviyesinde. Ayrıca, pazar önceden satın alınmış durumda. Dolayısı ile NEO 25 Dolara düştüğünde, tekrar hızlı bir ralli için imkân olabilir.

25 Dolar desteğine en yakın olan bir aşamada alabilmek temel strateji. Eğer fiyat bu seviyede tekrar destek bulursa, 50 Dolara kadar değeri yükseltecek bir yatırımcı ilgisi çekebilir. İleride tekrar bu konuyu muhtemel yükselişler için inceleyeceğiz.

NEO/USD Paritesinin Günlük Grafiği

Coin yatırım tavsiyesi
Coin yatırım tavsiyesi

 

Bu yazı yayınlandığında, NEO/USD paritesi Bitfinex’de 28.08 Dolar seviyesinde idi.

Alım Stratejisi:

25 Dolara en yakın seviyede al

22.50 Dolara Stop koy

50. Dolara satış gir

 

Bu makalede yer alan coin tavsiyesi, yatırım tavsiyesi YATIRIM tavsiyesi değildir. Dikkatle takip edilmesi gereken bir coin olarak vurgulanmıştır. Doğru bir yatırım sizin yaptığınız araştırmalar sonucuda ortaya çıkar. 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya