BTC : 79880 ₺ ETH : 1.731 ₺ XRP : 43.88 ₺ LTC : 7.717 ₺ USDT : 327.2 ₺ XLM : 0.2248 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2018 Sonunda Ripple (XRP) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Ripple (XRP) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Ripple (XRP) Kaç Dolar Olur?
0

2018 sonunda Ripple (XRP) kaç Dolar olur? Piyasa bu durumdayken, fiyat tahminleri sizler için çok tutarlı görünmeyebilir. Ancak bunun geçeci bir durum olduğunu unutmamak gerekiyor. Aslında Kripto paralar hiç olmadığı kadar popüler bir durumdadır. Bu sektör için son derece önemlidir.


2018 Sonunda Ripple (XRP) Kaç Dolar Olur?

2018 sonunda Ripple (XRP) kaç Dolar olur? Piyasa bu durumdayken, fiyat tahminleri sizler için çok tutarlı görünmeyebilir. Ancak bunun geçeci bir durum olduğunu unutmamak gerekiyor. Aslında Kripto paralar hiç olmadığı kadar popüler bir durumdadır. Bu sektör için son derece önemlidir. Bununla birlikte uzamanların 2018 sonunda Ripple (XRP) fiyatını 5 $ olarak tahmin ediyorlar. Bu ise bir şarta bağlanıyor.

Ripple (XRP) her dönem piyasalarının en popüler kripto paralarından biri oldu. Ripple ödeme sistemine odaklanan bir kripto paradır. Bu nedenle, çeşitli finans kuruluşları ve bankalarlara giderek artan anlaşmalar yapıyor. Bu anlaşmalar yatırımcıları pek mutlu etmesede uzun vadede, XRP fiyatları üzerinde oldukça etkili olacaktır. Çünkü bugün xCurrent kullanımı ile likidite kanalları oluşturulmaktadır. Anlaşma yapılan bir banka veya finans kuruluşunun XRP kullanacağını duyurması hızlı bir şekilde XRP fiyatını 5 Dolara taşıyacaktır. Bu risk sadece zamanla ilgilidir. Ripple CEO’su XRP’nin 2019’un başından itibaren kullanılacağına emin görünüyor. XRP fiyatları daha önce 3.84 $ görmüş olması, analistlerin belirtmiş olduğu 5$ hedefinin çok uzak bir hedef olmadığı anlamına geliyor.

Güncel Ripple (XRP) Fiyatı

Kripto Para BirimiFiyat24 saatlik  fiyat Değişikliği
Bitcoin6.856,87 %0,92
0,594673
0,35%

Ripple’deki  (XRP) Gelişmeler

Ripple Inc, ödeme protokollerinin kabul edilmesi ve yaygınlaşması için yeni teknolojiler geliştiren bir şirket. xCurrent, Ripple’nin en fazla kullanılan ürünüdür. Bu ürün dışında, xVia ve xRapid ürünleride var. XRP kullanan tek ürün xRapid ürünüdür. Şirket anlaşma yaptığı banka ve finans kuruluşlarına XRP’yide entegre etmeye çalışıyor. xRapid’in benimsenmesi XRP”nin fiyatının çıkışını sağlayacaktır.

koinmedya_brave

SBI Holding-XRP

SBI Holding‘in kurumuş olduğu  kripto para borsasında baz para XRP‘dir. Şu anda işlem yapılan tek kripto parada XRP‘dir. SBI Holdings CEO’su Yoshitaka Kitao‘ya göre; SBI borsası en büyük kripto para biri olacak şekilde tasarlanıyor ve buna göre adımlar atılıyor. Borsada baz para XRP olacağından fiyatların olumlu etkilenmesini bekleniyor.

Ripple Inc. En Büyük Finans Kuruluşları İle Bağları Geliştirmeye Çalışıyor.

JP Morgan bir kaç ay önce maliyetleri azaltmak için Ripple benzeri bir sistem geliştireceğini duyurdu. Ancak bu konuda istenlen başarıya ulaşamadı.  Bu aynı zamanda bu tip bir sistemin kurulmasının o kadar da kolay olmadığının da gösteriyor. Bununla birlikte ; Western Union, Bank of America gibi şirketler halihazırda zaten Ripple ürünlerini zaten test ediyorlar. Bu anlaşmalar hem Ripple hemde XRP ‘nin marka ve bilinirliliğini parlatıyor. Bu girişimle XRP’nin satın alınmasını HODL edilmesini artıracaktır.

Sonuç Olarak:

Kripto para piyasaları çok dalgalı fiyatlar çok uçucu olsada Ripple‘nin ortaklıkları artırması ve bu bankalardan bir tanesinin bile XRP kullanacağını duyurması fiyatı hızlıca 5$ taşımaya yetecektir.  Bunun gerçekleşmesi ancak dünyanın her yerinde yapacağı anlaşmalar ile doğrudan ilgilidir.