BTC : 86900 ₺ ETH : 3183 ₺ XRP : 2.172 ₺ LTC : 420.1 ₺ USDT : 7.341 ₺ XLM : 0.765 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2 günde 2x: DOGE geri döndü!

2 günde 2x: DOGE geri döndü!

2 günde 2x: DOGE geri döndü!
0
huobi_koinmedya

Doge geri döndü ve 2 günde değerini 2 kat arttırdı. Son iki günde kripto para piyasalarında en çok değer kazan kripto para Doge coin oldu.


DOGE geri döndü!

Kripto para piyasalarında yeni nesil altcoin fiyatlarında olağan üstü fiyat artışları yaşanıyor. Yazının kaleme alındığı saatte en az 15 kripto paranın fiyatlarında çift basamaklı oranlarda değer artışı yaşanıyor. Bu kripto paralar içerisinden en yüksek değer artışını yakalayan kripto para ise Doge coin ve sadece bugün %50 değer artışı yakaladı.

Doge geri döndü 2 günde 2x: DOGE geri döndü!

Yeni nesil kripto paraların gösterdiği performans sayesinden toplam kripto para piyasaları değeri 270 milyar doların üstüne çıktı. Bitcoin’in toplam piyasa hakimiyeti ise %62.8’e geriledi.

koinmedya_brave

Doge coin fiyatlarındaki olağanüstü artış, Doge coin’in kendisinin bile telaşa kapılmasına nedne oldu ve Doge’nin resmi internet sitesinden bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada Doge Coin yatırımcılarına FOMO (bir şeyleri kaçırırım korkusu) etkisinde kalmadan yatırım yapmaları konusunda uyarıda bulunuldu. Aşağıda yapılan duyuruyu görüyoruz.

“İnsanlar sizleri bir şeyler almaya yönlendirdiklerinde niyetlerinden emin olun. Bunları çoğu finansal danışmanlık yapacak durumda değiller. Sizin için doğru kararı verin ve FOMO’nun sizi kontrol etmesine izin vermeyin.”

Doge Coin’den yapılan açıklamalarda son günlerde TikTok üzerinde yapılan yanlı ve manipülatif haberler etkili oldu.

Aşağıdaki grafikte Doge coin fiyatlarında yaşanan gelişmeleri görüyoruz.

koinmedya_brave

Doge geri döndü 2 günde 2x: DOGE geri döndü!

Doge fiyatları gün içerisinde bir ara 0.0055 doları buldu.

Doge tüm zamanların rekorunu 1.87 dolar ile 7 Ocak 2018’de gördü.

Kaynak