BTC : 82620 ₺ ETH : 2935 ₺ XRP : 1.897 ₺ LTC : 369.6 ₺ USDT : 7.563 ₺ XLM : 0.604 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. VeChain Mastercard ve Alipay’dan dev adım

VeChain Mastercard ve Alipay’dan dev adım

VeChain Mastercard ve Alipay’dan dev adım
0

VeChain Mastercard ve Alipay blockchain teknolojisinin sağladığı teknolojik yeniliği reel ekonomiye taşımak için büyük bir konsorsiyuma katılıyor.


VeChain Mastercard ve Alipay’dan dev adım

Dünyanın önemli ekonomi merkezi haline gelen Asya- Pasifik ülkeleri arasında milyarlarca dolar değerinde dış ticaret gerçekleşiyor. Bölgenin iki büyük ekonomisi olan Çin ve Avustralya arasındaki dış ticaret hacmi 200 milyar doları aşıyor.

Lütfen Bkz: Önemli Ethereum haberleri: Ethereum tahminleri ve Ethereum haber sayfası

İki ülke arasında yiyecek, şarap ve bozulabilir tüketim mallarının ticaret hacmi 80 milyar doları buluyor. Ülkeler, insan sağlığını da ilgilendiren bu ürünlerin girdilerini takip etmek için blockchain teknolojisinden faydalanmak istiyor. Bu amaçla Çin ve Avustralya yönetimi tarafından desteklenen bir konsorsiyum oluşturuldu. Bu konsorsiyuma VeChain Matercard ve Alipay de katıldı.

koinmedya_brave

Kuvvetle muhtemel iki ülke arasında tedarik zinciri VeChain blockchain’i üzerinden takip edilecek. Tedarik zincirinin blockchain üzerinde takibi konusunda VeChain tecrübe sahibi. 2019 yılında ABD’li ünlü perakende devi Walmart, günlük tüketim ürünleri, et ve süt ürünlerinin girdi takibi için VeChain ile anlaşma imzalamıştı.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

VeChain blockchain’i reel ekonomik sorunlara çözüm getirmeye devam ediyor.

VeChain’in VET ismindeki kripto parası CoinMarketCap’te 35’inci sırada işlem görüyor. Vet Coin yazının kaleme alındığı saatte 0.0044 dolardan işlem görüyor. VET Coin düşük fiyatı ile kripto para yatırımcılarına düşük fiyatan alım yapma imkanı tanıyor. Aşağıdaki grafikte VeChain fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

VeChain, Mastercard ve Alipay’dan

Kaynak