BTC : 63615 ₺ ETH : 1650 ₺ XRP : 1.379 ₺ LTC : 305.4 ₺ USDT : 6.878 ₺ XLM : 0.6459 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Vechain Bayer anlaşması ile ivme kazandı

Vechain Bayer anlaşması ile ivme kazandı

Vechain Bayer anlaşması ile ivme kazandı
0
huobi_koinmedya

Almanya merkezli dev sağlık ve ecza şirketi VeChain ile anlaşma gerçekleştirdi. VeChain Bayer anlaşması VET fiyatlarına ivme kazandırıyor.


Vechain Bayer anlaşması VET’e ivme kazandırdı

Almanya merkezli çok uluslu dev sağlık ve ilaç şirketi Bayer insan sağlığı, gıda ve tarım sektöründe 100 yılı aşkın ciddi çalışmalar sürdürüyor. Bayer sadece Çin’de 9,000’in üzerinde çalışanı ile önemli çalışmalara imza atıyor. 2019 yılında Bayer, Çin’e 3.7 milyar dolarlık satış gerçekleştirdi.

2019 yılında Bayer, klinik araştırmalarından elde edilen verilerin izlenebilirliği konusunda bir çözüm arayışına girdi. Veri depolama ve transferi için blockchain tabanlı çözüm araştıran Bayer, 10’larca rakibi arasından VeChain’i seçti. VeChain’in Bayer’e sunduğu projenin adı CSecure. Bu proje ile VeChain-Bayer anlaşması gerçekleşti.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

koinmedya_brave

CSecure sayesinde çeşitli ilaçlar üzerinde gerçekleştirilen klinik çalışmalarından elde edilen veriler, VeChain Thor blockchain’ine yükleniyor. Bayer araştırmacıları, tedarikçileri, distribütörleri, ortakları ve son kullanıcılar bu verilere kendilerine verilen erişim izni çerçevesinde anlık ulaşabiliyorlar.

CSecure sistemi üzerinden aktarılan ve sisteme kaydedilen veriler şeffaf, kaynağı belli, denetlenebilir ve güvenilir veriler. Bu güven içerisinde Bayer, kurumsal projelerine yön veriyor.

Bayer’in her ilaçlarına VeChain blockchain’i üzerinden takip edilebilen bir kimlik numarası tanımlanıyor. Bu kimlik numaraları QR kodları ile kolaylıkla takip edilebiliyor.

CoinMarketCap’te 34’üncü sırada listelenen VeChain’in VET kripto parası 0,0052 dolardan işlem görüyor. Bugün VET coin fiyatlarında %8’in üzerinde değerlenme söz konusu. Aşağıdaki grafikte VET coin’in 2020 yılı performansını görüyoruz.

koinmedya_brave

vechain bayer

Kaynak