BTC : 65080 ₺ ETH : 1620 ₺ XRP : 1.429 ₺ LTC : 319.1 ₺ USDT : 6.79 ₺ XLM : 0.5111 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Stellar enflasyon ödülleri ile 2,8 milyon XLM dağıtıldı

Stellar enflasyon ödülleri ile 2,8 milyon XLM dağıtıldı

Stellar enflasyon ödülleri ile 2,8 milyon XLM dağıtıldı
0
huobi_koinmedya

Poleniex borsası müşterilerine Stellar enflasyon ödülleri çerçevesinde 2,8 milyon adet XLM dağıttı. XLM fiyat analizi için haberimizin içeriğine bakabilirsiniz.


Stellar enflasyon ödülleri ve XLM fiyat analizi

Geçtiğimiz Mayıs ayının 14’ünde Poleniex Borsası, nitelikli müşterileri için Stellar enflasyon ödülü programını başlatacağını duyurmuştu. Poleniex, 8 Ekim tarihinde Stellar hesabı olan seçilmiş müşterilerine 2,8 milyon adet XLM ödülü dağıttı. Poleniex borsası müşterilerinin Stellar ödülleri alabilmeleri için borsa tarafından seçimin yapılacağı hafta en az hesabında 1 STR tutması gerekiyor.

Lütfen Bkz: Tether ve Bitfinex’e  trilyon dolarlık dava açıldı

Poleniex’in Stellar enflasyon ödüllerinin bir nevi Stellar airdrop’ı ile özdeşleştirebiliriz. Geçtiğimiz ay Stellar 2 milyar adet XLM airdrop’ı müjdesini XLM yatırımcılarına verdi. Bu ödül dağıtımı sadece Poleniex ile sınırlı kalmayacak.

koinmedya_brave

Steller Lumen son 48 saat içerisinde top 20’de en iyi performans gösteren kripto paralar arasında. Yazının kaleme alındığı saat içerisinde XLM,  CoinMarketCap verilerine göre 6,14 cent’ten işlem görüyor. XLM, sıralamada 10’uncu büyük kripto para. Stellar, 19 Eylül 2019 tarihinde iyi bir performans sergileyerek 2 gün içerisinde değerini 5,8 cent’ten 8,6 cent’in üstüne taşıyabilmişti. Fakat 24 Eylül’deki düzeltmeden XLM’de payına düşeni aldı. Hatırlanacağı üzere 24 Eylül’de Bitcoin 10 bin dolar bandında 8 bin dolara gerilemişti ve tüm kripto paralarda bir resesyon yaşanmıştı.

Aşağıdaki grafikte Stellar fiyatlarındaki günlük değişimi görüyoruz. Bollinger Band’den hareketle Stellar için 7 cent seviyesinde bir direnç oluştuğunu görüyoruz. 5,2 cent seviyesinde ise destek seviyesi oluşuyor.

Stellar enflasyon ödülleri Stellar enflasyon ödülleri ile 2,8 milyon XLM dağıtıldı

MACD ve RSI grafiklerinde pozitif eğim devam ediyor ancak RSI değerleri aşırı alım gölgesine girmiş durumda. Stellar bir önceki sefer aşırı alım bölgesini ihlal ettiğinde 6 gün üst üste fiyat düşüşü yaşamıştı. Bu dönemin 24 Eylül düzeltmesine denk geldiğini de unutmamak gerekiyor.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Twitter’da en çok takip edilen yabancı kripto fenomenleri

Kaynak

Etiketler: