BTC : 62548 ₺ ETH : 1565 ₺ XRP : 1.221 ₺ LTC : 286.8 ₺ USDT : 6.891 ₺ XLM : 0.4613 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Söylentiler Stellar (XLM) fiyatının belini büktü

Söylentiler Stellar (XLM) fiyatının belini büktü

Söylentiler Stellar (XLM) fiyatının belini büktü
0
huobi_koinmedya

Söylentiler Stellar (XLM) fiyatının 0.01 doların altına düşürdü. Peki bu denli güçlü destek noktasının kırılmasına ne yol açtı?


Stellar (XLM) fiyatının belini ne büktü?

Son 24 saat içerisinde XLM fiyatında adeta dump yaşandı. USD paritesine karşı %4.2 değer kaybetti ve fiyat bir kez daha 0.1 doların altına düştü.

Bakınız: Uzmanından Stellar fiyat tahmini: XLM 2019 yılında 4x yapabilir

koinmedya_brave

Ortada çıkan söylentilere göre, bazı borsalara Stellar ekibi tarafından milyonlarca XLM tokeni gönderildi. İşin endişe verici tarafı, borsalardaki hesapların Stellar Geliştirici Ekibine ait olduğu iddia edilmesi.

Bakınız: Justin Sun: Tron 2019da Stellar XLMyi geçecek!

Aslında kripto para projelerinin kendi gelişimini finanse edebilmek adına kaynaklarını nakite çevirmesi alışık olmadığımız bir durum değil. Ancak bu trafik bazı kripto kullanıcılarını panikletmeye yetti arttı bile.

koinmedya_brave

Konuyu bir dakikalığına ara verip an itibariyle XLM fiyat grafiğine bakalım. Şimdilik XLMBTC paritesinde 25,000 Satoshi’de güçlü destek aldığı görülüyor. Eğer bu nokta kırılırsa, işte o zaman XLM fiyatında dump neymiş hep beraber görürüz.

Bakınız: XLM daralan üçgen içerisinde yol alıyor- Stellar fiyatı için sırada ne var?

Ancak, şu an için panik yapacak bir durum gözükmüyor. Çünkü XLM tokeni mevcut destek noktasını kendine yastık yapmış durumda.

https://twitter.com/TA_Professor/status/1089533035601686530

Şu an bu ani fiyat hareketinden sonra, borsalar arasında XLM tokeni için fiyat farklılıkları oluşmuş durumda. Eğer bu imkanlardan yararlanmak isterseniz değerlendirebilirsiniz.

Şu an Stellar fiyatı için herhangi bir gelişme gözükmüyor. Bunun için öncelikle Bitcoin’in yerinden doğrulması ve piyasayı ardına takması gerekiyor. Her ne kadar XLM tokeni için işlem hacmi yerinde gözükse de, söylentiler XLM tokeninin değerini düşürmüştür.