BTC : 79300 ₺ ETH : 2725 ₺ XRP : 2.182 ₺ LTC : 409.6 ₺ USDT : 6.975 ₺ XLM : 0.7428 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Sıradaki sürpriz coin EOS mu?

Sıradaki sürpriz coin EOS mu?

Sıradaki sürpriz coin EOS mu?
0
huobi_koinmedya

Son dönemde oldukça zayıf bir performans sergileyen EOS bu durağanlığı kırarak bir pump yapabilir mi? Sıradaki sürpriz coin EOS olabilir mi?


Sıradaki sürpriz coin EOS mu?

2020 yılının ilk 1.5 ayında iyi bir performans gösteren EOS, 14 Şubat 2020’de 5.40 doların üstünü gördü. Bu tarihten sonra EOS, güçlü düzeltmelerle karşı karşıya kaldı. Bu düzelme serisi, Korona Salgını ile iyice şiddetlendi ve EOS 1.40 dolar bandına kadar geriledi. Nisan ayının ilk haftasına kadar değer kaybını bir miktar telafi eden EOS fiyatları, bu tarihten sonra durağanlığa girdi. EOS fiyatları son 3 aydır 2.30 – 2.80 dolar aralığında dalgalanıyor. Gösterdiği zayıf performansının etkisi ile top 10’un daim sakinlerinden olan EOS, top 10’daki konumunu da kaybetti.

Çin Sanayi Bakanlığı tarafından en başarılı blockchain seçilen EOS, ilerleyen günlerde bir sürpriz yapıp tekrardan boğa trendine girebilir. Çin Sanayi Bakanlığı listesinde Tron ikinci ve Ethereum ise üçüncü en başarılı blockchain seçilmişti.

Oyun ve şans oyunları alanında EOS blockchain’i üzerinden üretilen Dapps’ler (blockchain tabanlı uygulama) oldukça ilgi görüyor. Örneğin bir EOS oyun uygulaması olan ChainZ Arena en yüksek işlem hacmine sahip oyun dApps sıralamasında ilk 5’te yer alıyor. Felix, BlueBet ve BigGame ise şans oyunları dApps sıralamasında ilk 5’te yer alan EOS şans oyunu uygulamaları.

koinmedya_brave

BitFinex verilerine göre EOS üzerinden açılan işlemlerin %92’si long pozisyon. Yani yatırımcıların büyük çoğunluğu EOS fiyatlarının yükseleceğini tahmin ediyor.

Teknik anlamda EOS/USD paritesine göz attığımızda çoğu göstergenin yükseliş trendinden ziyade düşüş eğilimli olduğunu görüyoruz. Aşağıdaki grafikte Ichimoku Bulutu analizi veriliyor. Analizde 4 önemli gösterge; bulut rengi (fiyatlar kırmızı bölgedeyse düşüş eğilimli), Tenkan (T) ve Kijun (K) geçişi, Gecikme açıklığı düşüş trendi sinyali vermeye devam ediyor.

Sıradaki sürpriz coin EOS mu?

Yine de EOS son dönemde girdiği durağanlık sürecini sürpriz biçimde kırabilecek coin olabilir. Zira bir TikTok videosu ile Doge Coin olağanüstü bir pump gerçekleştirdi.

koinmedya_brave

Kaynak

Etiketler: