1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu’da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!

Shiba Inu’da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!

Shiba Inu’da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merakla beklenen yükseltme öncesi, gizemli bir kripto balinası aniden trilyonlarca Shiba Inu (SHIB)’nun yerini değiştirdi.

Gizemli Shiba Inu balinası yeniden ortaya çıktı!

Blockchain tabanlı balina takip platformu Whale Alert, büyük bir kripto yatırımcısının, ani bir şekilde kaynağı bilinmeyen bir cüzdandan bir diğerine 3.272.307.240.798 SHIB taşıdığını ortaya koydu.

Bu işlemin değeri transfer sırasında 38.87 milyon dolara tekabül ediyordu.

İlginizi çekebilir:

 

Shiba Inu'da büyük yükseltme öncesi beklenmedik hareketlilik!

 

WhaleAlert’ten gelen yeni veriler, Shiba Inu balinasının işlem ücreti olarak 1,14$ değerinde 0,000725 ETH ödediğini gösteriyor.

Etherscan verilerine göre, gönderici konumundaki cüzdana, dört gün önce 3,31 trilyondan fazla SHIB aktarıldı. Ve şu anda ise, bakiyesinde hiç Shiba bulunmuyor. Bu arada, alıcı cüzdanda hala devasa miktarda Shiba Inu bulunuyor.

 

 

SHIB coin %42 yükseldi

SHIB fiyatı yılı 0,00000803$ ile açtıktan sonra, bu yıl %42’nin üzerinde artış kaydetti. CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada Dogecoin (DOGE)’in en güçlü rakibi 0.0000117$’dan işlem görüyor.

Son 31 gündeki artışa rağmen SHIB, Ekim 2021’de kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala %86’dan fazla düşüş gösteriyor.

Bu arada Shiba topluluğu, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir katman-2 çözümü olan Shibarium’un lansmanını sabırsızlıkla bekliyor. Güncelleme, Polygon (MATIC) ve Optimism (OP) gibi Ethereum’un ölçeklenebilirliğini geliştirmeyi amaçlıyor.

Shiba Inu’nun geliştirici ekibinden önemli bir isim, Shibarium’un piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu ima etse de proje, güncellemenin tarihi konusunda henüz net bir şey söylemiyor.

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.