1. Home
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Efsanevi traderden boğa Bitcoin sinyali ve hedefindeki seviye açıklaması

Efsanevi traderden boğa Bitcoin sinyali ve hedefindeki seviye açıklaması

Efsanevi traderden boğa Bitcoin sinyali ve hedefindeki seviye açıklaması
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasaların efsanevi ismi ve kıdemi trader Peter Brandt, Bitcoin fiyatı için nadir görülen boğa bir formasyon ve sinyal oluştuğunu söylüyor. Bu formasyon ile hedefindeki seviyeyi açıklıyor. Ayrıntılara bakalım.


Efsanevi trader Peter Brandt’ten nadir görülen Bitcoin boğa sinyali açıklaması: İşte, hedefi

Kıdemli trader ve analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) fiyatının daha fazla yükselme potansiyeli olduğunu söylüyor. Çünkü lider kripto para “aşırı nadir” görülen teknik bir formasyonu kırdı.

Brandt, Twitter’de 695.200 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in daha fazla ralli görme ihtimali olduğunu söylüyor. Çünkü ona göre BTC 19.000 dolar civarındaki önemli bir direnç seviyesini kırdı. Burada oluşan dayanak noktası (fulcrum) formasyonuna dikkat çekiyor. Şöyle açıklıyor:

“BTC’de dip durumu çift duvarlı dayanak noktası formasyonu ile oldu. Çok nadir görülür. Bunun hedefi 2x ile 25.000 doların ortası.”

Efsanevi traderden boğa Bitcoin sinyali ve hedefindeki seviye açıklaması

Kaynak: Peter Brandt/Twitter

İlgili – Analistten 2023 Bitcoin ve Ethereum yorumu: Önümüzdeki bir yıl…

Başka bir ünlü analist Cheds de Bitcoin için 25.000 dolar bölgesini yakından takip ediyor. Analist BTC için hazırladığı hem boğa hem de ayı senaryoları paylaşıyor. Ona göre 25.000 dolar seviyesindeki direnç kırılmadan Bitcoin fiyatı makro planda hala düşüş trendinde kalmaya devam edecek. Şöyle açıklıyor:

“Boğa durumu: Ayılara birkaç önemli darbe vuruldu. Boğalar 150 günlük aralığa yeniden kırılma yaptı ve Aralık 2021’den bu yana ilk defa 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde birden fazla gün kapanış oldu.

Ayı durumu: Fiyat hala 200 haftalık hareketli ortalama ve 25.500 dolar tetikleme seviyesinin altında. O zamana kadar ayı yeniden testler olacak.”

Ona göre 25.500 dolar ayıların son savunma hattı.

İlgili – Bitcoin fiyatı Şubat’ta ne olur? Ocak performansını tekrar edebilir mi?

Başka bir popüler kripto para analisti Kaleo ise Bitcoin’in çok kolaylıkla 25.500 dolar seviyesini kırabileceğini düşünüyor.

Kaynak

tags:

Total
0