BTC : 1.794 ₺ ETH : 6.79E-6 ₺ XRP : 67.7 ₺ LTC : 0.0008476 ₺ USDT : 339.6 ₺ XLM : 524.7 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Ran Nauner Bitcoin’in ”Patlamak Üzere” Olduğunu Nedenleri İle Açıklıyor

Ran Nauner Bitcoin’in ”Patlamak Üzere” Olduğunu Nedenleri İle Açıklıyor

Ran Nauner Bitcoin’in ”Patlamak Üzere” Olduğunu Nedenleri İle Açıklıyor
0

CBNC’nin kripto para traderi Ran Neuner Bitcoin’in ”patlamak üzere” olduğunu bir tweet dizisi paylaşarak takipçilerine duyurdu. 


Ran Neuner Bitcoin’in ”Patlamak Üzere” Olduğunu Düşünüyor

 

CNBC’ye kripto para analizleri yapan Ran Neuner, daha önceki tweet paylaşımlarında ise neden kripto paralara yatırım yapılmasını ayrıntılı bir şekilde açıklamaya çalışmıştı. Geçtiğimiz hafta ki tweetlerinde ise, kripto para piyasası için güzel haberlerin olduğu, kendine ait olumlu beklentilerini paylaştı ve nedenlerini okuyucularına özetledi.

koinmedya_brave

Öncelikle daha önce yaptığı açıklamaya sadık kalarak kripto paraya yatırım yapmalarını yineledi. Ve sektörün takipçileri olmasını istedi okuyucularından.

Ran Neuner attığı tweette, Yale Üniversitesinin kripto para piyasaları için milyon dolarlık fon ayırması. David Swensen yönetimindeki TD Ameritrade’nin kripto paraya ilgisi ve SEC’in Bitcoin ETF’leri hakkındaki olumlu yaklaşımları, piyasanın önemsediği çok büyük ve olumlu bir etkiye neden olacağını düşünüyor.

Ran Nauner’a göre Major kripto para borsası olan Gemini borsasının yatırımcı fonlarının sigortalatmayı başarmasını önemsiyor.  Ona göre SEC’in Bitcoin ETF’leri için kural değişikliğine gitmesi başlı başına önemli bir adım. Uzmanlar ETF’lerin milyar dolarlık yatırım fonlarının piyasaya daha sıcak bakmasına neden olacak önemli bir adım olarak değerlendiriyor.

Neuner, yukarda saydığı nedenlere bağlı olarak kripto para piyasalarının paraya doyacağını ve çok geçmeden piyasalarda yükseliş trendinin başlayacağını ‘çok açık’ olarak ifade ediyor.

Bu faktörlerle Neuner, kripto-para piyasalarının şişeceğini ve çok geçmeden kripto-para piyasalarına girmeyi savunduğunun “çok açık” olduğunu ifade etti .

Ran Nauner, piyasanın üstel bir büyüme göreceği konusunda açıklama yapan Coinbase CEO’su Brian Armstrong’a katıldığını ve piyasalar hakkında olumlu olduğunu yeniledi.

 

 

Etiketler: