1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Analistten pump hazırlığında olan 3 kripto para için analiz!

Analistten pump hazırlığında olan 3 kripto para için analiz!

Analistten pump hazırlığında olan 3 kripto para için analiz!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği popüler bir analist, pump yapmaya hazırlanan 3 kripto para ile ilgili dikkat çeken analizler paylaştı!

Pump yapmaya hazırlanan 3 kripto para

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği bir analist, Decentraland (MANA), ApeCoin (APE) ve Frax Share (FXS)’in büyük rallilere zemin hazırladığını söylüyor

Sosyal medyada kendisini Cantering Clark olarak tanıtan analist, Twitter’da takipçilerine, metaverse protokolü Decentraland’ın short squeeze gösterdiğini ve bunun da daha fazla yükseliş sinyali verdiğini söyledi.

İlginizi çekebilir:

 

 

“GameFi ve metaverse pump yapıyor. OI’nin [Open Interest- Açık İşlemlerin], Barry ile ilgili bir sürü short ve vadeli satışa yakalanmadan önce, normalde olduğundan neredeyse iki kat daha fazla olduğu göz önüne alındığında, MANA’nın yukarı yönlü daha da şiddetli bir hareket potansiyeli var. Bu sıkıştırmada daha fazla yakıt var.”

  • *Short squeeze (short işlemlerdeki sıkışma), boğaların fiyatları yükselterek, short işlem açan yatırımcıları zora sokması ve pozisyonlarını kapattırmak için baskı yapması anlamına geliyor.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre; MANA, bu ayın en düşük seviyesi olan 0,295$’dan %38’in üzerinde artışla 0,41$’dan işlem görüyor.

APE hakkında da yorum yapan Cantering Clark, Bored Ape Yacht Club topluluğunun yerel tokeninin ilk direncini kırdıktan sonra muhtemelen yükselmeye devam edeceğini söylüyor.

 

Analistten pump hazırlığında olan 3 kripto para için analiz!

 

“4,30 dolara doğru haftalık bir kapanışa yaklaşıyor. Metaverse ve GameFi pump yapmaya devam ederse; APE, rüzgarı yelkenlerinde tutar.”

 

 

APE, yazımız yayına hazırlanırken 4,52 dolardan işlem görüyor. Analistin 7,20 dolarlık hedefine doğru bir hareket, APE için yaklaşık %60’lık bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Son olarak, Frax stablecoin protokolünün yerel tokeni olan FXS’in sağlam bir dip oluşturduğunu ve bir kırılma için hazırlandığını söylüyor.

“FXS yeniden talep görüyor ve bu üç günlük grafikte granit bir dip var. Bu kırılmaya göre, kripto parada pozisyon alacağım.

Şu anda, FXS 5,53 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Bitcoin boğalarının hedeflediği kritik seviye! – Güncel BTC teknik analizi