1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ApeCoin (APE) piyasaya çıkar çıkmaz ortalığı karıştırdı. Çünkü bu coin ilk 24 saatte yüzde 1,000’i aşan bir yükseliş kaydetti. Buna ek olarak hemen de birkaç 100 milyon coin satarak piyasa değerine göre en büyük 50 coin arasına yerleşti. ApeCoin (APE) ile ilgili ayrıntılara bakalım.


ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

ApeCoin (APE) bir ERC 20 token ve Bored Ape Yacht Club (Sıkılmış Maymun Yat Kulübü) tarafından çıkarılan kripto para. Bu kripto, son zamanlarda büyük ilgi gören NFT (Non-fungible token) dünyasının bir parçası. APE coin, söz konusu APE NFT ekosisteminin yerel kripto parası. Buradaki tüm işlemler bu coin üzerinden yapılıyor.

ApeCoin (APE), Haziran ortasında 1,126,782,628 dolar piyasa değeri ile CoinMarketCap sıralamasından en büyük 44. kripto para. Mayıs başında ise 4,356,832,979 dolar piyasa değeri ile CoinMarketCap sıralamasından en büyük 31.  kripto paraydı. Son aylarda piyasada devam eden düşüşler coinin hem piyasa değerini hem de sıralamasını düşürdü.

Kısa süre önce piyasaya sürülmesine rağmen ApeCoin (APE) fiyatı token başına 39.40 dolarla zirve yaptı. Ancak Coinbase ve CoinMarketCap verilerine göre bu zirveden sonra önemli ölçüde düşüş yaşadı. Yine de TOP 50 coin arasındaki yerini koruduğunu hatırlatalım. Aşağıdaki APE/USD günlük grafiği kripto paradaki fiyat hareketlerini gösteriyor.

İlgili – Güncel Apecoin fiyat tahmini, APE token gelecek beklentileri 2022 – 2025

ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleriApeCoin (APE) fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre ApeCoin artık milyar doları aşan piyasa değerine sahip büyük coinlerden biri. APE token ile ilgili güncel verileri şöyle sıralayalım.

Benzer coin: APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleri

  • Tüm zamanların en yüksek fiyatı: 39.40 dolar (17 Mart 2022)
  • Tüm zamanların en düşük fiyatı: 1.00 dolar (17 Mart 2022)
  • Dolaşımdaki arz: 292,187,500 APE (Haziran 2022)
  • Toplam arz: 1,000,000,000 APE
  • Maksimum arz: 1,000,000,000 APE

Bu veriler şunu gösteriyor. APE token arzının yaklaşık şimdiye kadar yüzde 29’u dolaşıma çıktı. NFT ve metaverse coinler son bir yılda dikkat çeken performanslar sergilemişti. Ancak devam eden piyasa düşüşler ve ayı piyasasının iyice şiddetlenmesi NFT alanında da gerilemelere yol açıyor. Bundan dolayı ApeCoin de bir süre dip arayışında olacak.

İlgili – Güncel APENFT fiyat tahmini, NFT coin gelecek beklentileri 2022 – 2025

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: