1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleri

APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleri

APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

APENFT sanat dünyası ve sanatçılar ile blockchain arasında köprü görevi gören bir proje. Başlıca odak alanı ise NFT’ler. APENFT’nin yerel kripto parasının ismi ise NFT token. APENFT ve NFT token ile ilgili ayrıntılara bakalım.


APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleri

APENFT, dünyanın en iyi sanat eserlerini blockchain üzerinde non-fungible token’lere (NFT) dönüştürme misyonu ve amacı ile yola çıkan bir proje. APENFT resmi olarak 29 Mart 2021’de Singapur’da çıkarıldı. Projenin yerel kripto parasının ismi ise NFT token.

APENFT, NFT sektörünün en iyisi olmayı hedefliyor. Bunu ise tanınmış sanatçılar ile blockchain arasında bir köprü kurarak başarmaya çalışıyor. Böylece NFT alanında kripto sanatçıların büyümesine yardımcı olacak.

İlgili – Cartesi nedir ve geleceği nasıl? Güncel CTSI coin haber ve gelişmeleri 

APENFT’nin hedefi, daha önce sadece elit ve özel nesne olan sanat eserlerini herkesin sahip olabileceği bir şeye dönüştürmek. APENFT, sektörün lider blockchainleri olan Ethereum ve TRON tarafından destekleniyor. Ayrıca dünyanın en büyük dağıtılmış depolama sistemi Bittorrent File System’in (BTFS) de desteğine sahip.

APENFT (NFT) token nedir?

APENFT ya da kısa adıyla NFT token, APENFT projesinin yerel kripto parası. APENFT ve onun yerel tokeni NFT, halka açık Ethereum ve TRON blockchainleri üzerinde ERC721/TRC721 standardı ile çalışıyor. Ayrıca kalıcı olarak BTFS’nin merkezsiz depolama sisteminde saklanıyor.

NFT token, APENFT topluluğu tarafından yönetiliyor. Özelliklerinin yönetimi ise akıllı sözleşmelerle gerçekleştiriliyor. Tüm bilgilere ise on-chain erişim mevcut.

APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleriAPENFT (NFT) token fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

APENFT (NFT) token yeni kripto paralardan biri. Bundan dolayı fiyatı ile ilgili çok fazla veri bulunmuyor. Yeni olmasından dolayı en yüksek ve en düşük fiyatlarını da 2021’de kaydetti. 2022 yılına düşüşle başladı. Bu düşüşler Mart 2022 itibariyle fiyatı negatif bölgeye getirdi. Haziran ve Temmuz’da ise dip seviyelerde yatay bir seyir var.

Kripto para Mayıs itibariyle piyasa değerine göre en büyük 150 coindi. Ancak öyle görünüyor ki fiyatındaki düşüşe rağmen geçen iki ayda piyasa değeri sıralamasında 138. sıraya yükseldi.

İlgili – Güncel APENFT fiyat tahmini, NFT coin gelecek beklentileri 2022 – 2025

İşte, APENFT (NFT) token ile ilgili önemli veriler:

  • APENFT (NFT) token tüm zamanların en yüksek fiyatı: 0.00000764 dolar (5 Eylül 2021)
  • APENFT (NFT) token tüm zamanların en düşük fiyatı: 0.00000148 dolar (20 Temmuz 2021)
  • Dolaşımdaki arz: 277,080,562,500,000 NFT (Temmuz 2022 itibariyle)
  • Toplam arz: 999,990,000,000,000 NFT
  • Maksimum arz: 999,990,000,000,000 NFT

İlgili – Flux nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLUX coin haber ve gelişmeleri

Kaynak

Etiketler: