1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Luna Classic (LUNC) fiyatında yeni ralli sinyali!

Luna Classic (LUNC) fiyatında yeni ralli sinyali!

Luna Classic (LUNC) fiyatında yeni ralli sinyali!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Luna Classic fiyatı, bir kez daha kritik bir destek seviyesinden sıçrayarak, önemli bir seviyeyi yeniden test etti. Ve şimdi teknik göstergeler yakın vadeli bir ralliye dair bazı sinyaller veriyor.

Luna Classic (LUNC) harekete geçmeye hazır!

Luna Classic fiyatı, kritik bir destek seviyesinden sıçradı ve önemli bir seviyeyi yeniden test etti. Ancak, bu hamle tamamlanmamış gibi görünüyor. Ve LUNC, ilk kareye geri döndü ve yaklaşan ralli için yeni bir fırsat elde etti.

Luna Classic (LUNC) fiyatında yeni ralli sinyali!

İlginizi çekebilir:

Esasen Luna Classic (LUNC) fiyatı, eylül ayında yerel bir zirve oluşturmasından bu yana yavaş yavaş düşüyor. Son birkaç hafta içinde değişen şey, altcoinin şu anda 0,000165 dolardan 0,000234 dolara uzanan on iki saatlik bir talep bölgesinden sıçrama yapması.

Nitekim bu destek yapısı, Luna Classic fiyatının iki kez sıçramasına izin verdi, ancak en son retest, 0,000222 dolarlık dirence ulaşmak için biraz daha aşağı kayabilir. Bu bariyerde satın alma baskısında yeniden canlanma, 0,00260 dolara doğru yeni bir hareketle sonuçlanabilir.

Bu artış %16’lık bir yükseliş oluşturacak olsa da yatırımcılar alım durdurma (buy-stop) likiditesini toplamak için 0,000275$ seviyesine doğru bir artış bekleyebilirler. Bu da toplamda, boğalar için %20’lik bir kazanç anlamına gelir.

 

Luna Classic (LUNC) fiyatında yeni ralli sinyali!
12 saatlik LUNCUSDT grafiği

 

Bu bullish görünümden bağımsız olarak, Luna Classic fiyatı şimdiden 0,000165$ ila 0,000234$ arasındaki talep bölgesine birden fazla çekilerek, yükseliş hamleleri gerçekleştirebilme gücünü azalttı. Bu nedenle, yavaş ama kalıcı bir satış baskısı, bu yapının ortaya koyduğu iyimserliği geçersiz kılabilir.

Özellikle, 0.000160 dolarlık destek seviyesinin kırılması, Luna Classic fiyatı için 0.000134 dolar a doğru düşüş eğilimini tetikleyebilir.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, LUNC 0,00023 dolardan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

Ünlü analistten 3 altcoin için tahmin, ikisi yükselecek biri düşecek: Dogecoin..

“Bitcoin ve DOGE yükselişi için bu endekse DİKKAT!”