1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Luna Classic (LUNC) fiyatında %10 yükseliş ve önemli seviyeler

Luna Classic (LUNC) fiyatında %10 yükseliş ve önemli seviyeler

Luna Classic (LUNC) fiyatında %10 yükseliş ve önemli seviyeler
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Luna Classic (LUNC) yeni bir yükselişle yüzde 10 değer kazandı. LUNC fiyatından son yaşanan gelişmelerin ayrıntılarına ve önemli destek/direnç seviyelerine bakalım.


Luna Classic (LUNC) teknik analizi, LUNC fiyat grafiği ve son gelişmeler

Türk kripto para piyasası ile ilgili verileri paylaşan 21Milyon platformu, son 24 saatte Bitcoin ve Ethereum’dan sonra en yüksek işlem hacminin Luna Classic (LUNC) coinde olduğunu gösteriyor. Buradaki verilere göre LUNC işlem hacmi 242 milyon Türk lirası olarak gerçekleşti.

Türk traderlerin son 24 saatte LUNC coine bu kadar ilgi göstermesinin başlıca sebebi, kripto paranın fiyatında yaşanan hareketlilik. Aşağıdaki LUNC/USDT günlük grafiği, son 4 günde burada önemli yükselişler olduğunu gösteriyor. LUNC fiyatı kısa süre önce oluşturduğu destek seviyesinden yüzde 10’dan fazla değer kazandı.

İlgili – Terra Luna Classic (LUNC) nedir? LUNC coin haber ve gelişmeleri

Luna Classic (LUNC) teknik analizi, LUNC fiyat grafiği ve son gelişmelerLUNC/USDT günlük fiyat grafiği Kaynak: TradingView

LUNC grafiğinde, Haziran’daki yerel zirveden sonra oluşmaya devam eden düşen bir trend çizgisi olduğunu görüyoruz. Luna Classic fiyatı dört aydır bu ayı trend çizgisine eşlik ederek gerilemeye devam etti. Sonuçta 0,00005655 dolarda destek buldu ve buradan yükselişe geçti. Ancak önünde iki kritik direnç seviyesi var.

Son gelişmelerden sonra Luna Classic (LUNC) fiyatı için ilk önemli desteğin 0,00005950 dolarda olmasını bekleyebiliriz. Ana destek bölgesi ise kısa süre önce test edilen ve yükselişin başladığı 0,00005655 dolar seviyesinde. Önündeki ilk direnç 0,00006275 dolarda. Daha fazla yükselmesi başarırsa bir sonraki önemli direnç fiyatı 0,00006845 dolarda bekliyor.

İlgili – Litecoin fiyatında yükselişin devamı için kritik seviye: Güncel LTC teknik analizi

LUNC fiyatında Haziran’daki yükselişin sebebi

LUNC fiyatı ağın v2.1.0 versiyonuna yükseltileceği duyurusundan sonra yükselişe geçmiş ve Haziran 2023’te 0,0001150 dolarda yerel bir zirve kaydetmişti. Balinalar bu yükseltmeye hazırlık için coin alırken, LUNC fiyatı da pump yapmıştı. Bu gelişmeler LUNC sahipleri arasında bir iyimserlik havası estirmişti.