BTC : 86957 ₺ ETH : 3185 ₺ XRP : 2.172 ₺ LTC : 418.9 ₺ USDT : 7.354 ₺ XLM : 0.7637 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Google aramalarında Bitcoin Halving çılgınlığı!

Google aramalarında Bitcoin Halving çılgınlığı!

Google aramalarında Bitcoin Halving çılgınlığı!
0
huobi_koinmedya

Google aramalarında Bitcoin Halving çılgınlığı. Bitcoin, kötü performansına rağmen BTC yarılama etkinliği sayesinde gündemdeki sıcaklığını koruyor.


Google aramalarında Bitcoin Halving çılgınlığı yaşanıyor!

 

Kripto para sektörü şuan genel ilgi açısından oldukça sıkıntılı günler geçiriyor. Piyasalar bu yılın 2. Yarısında %50 değer kaybına uğrayarak insanların ilgisini kaybetmiş görünüyor. Ancak bu ilgisizlik yerini yavaş yavaş büyük bir ilgiye bırakıyor.

Google aramaları bizlere genel trendler hakkında bilgi vererek, dünya üzerinde insanların ilgisinin ne tarafa yoğunlaştığını gösteren en büyük indikatörlerden biri haline gelmiştir.

koinmedya_brave

Google aramaları, 2020 Bitcoin halving etkinliğine 160 günden az bir zaman kala ise, insanların ilgisinin BTC Having etkinliğine kaymaya başladığını gözler önüne seriyor. Öyle ki sektör hakkındaki bütün terimsel arama istatistikleri düşerken, ‘Bitcoin halving’ terimsel aramalarında ciddi bir artış göze çarpıyor.

google aramalarinda bitcoin halving

PlanB gibi kripto para sektörünün endüstriyel analistleri de bu konuyu ele alarak, insanları Bitcoin halving etkileri hakkında bilgilendirme çalışmaları yapıyor.

https://twitter.com/100trillionUSD/status/1201122852004605952?s=20

koinmedya_brave

PlanB:

”Bitcoin yarılamaya 5 ay kaldı.

5 ayın sonunda madenciler için bir Bitcoin’in maliyeti iki katına çıkacak.

Yatırımcılar için ise, akışa stok azalarak Bitcoin kıtlığı ve stokların şişirilememesi gibi durumlar iki katına çıkacak.”

İlgili haber: Halving Bitcoin fiyatını iyileştirecek

Yeni bir boğa mı geliyor?

2012 ve 2016 halving etkinliklerini takiben, Bitcoin büyük boğa koşuları yaşadı. 2020 yarılamasının da farklı olması gerekmiyor.

Şu an insanları endişelendiren tek konu ise Bitcoin’in Haziran 2019 fiyatına yani 13.800 dolara oranla %46 daha düşük bir fiyattan el değiştirmesi. Ancak budan önceki halving olaylarında da olduğu gibi, BTC biraz toparlandığında ve halving çılgınlığı başladığında konuşulacak tek şeyin, bu boğayı da kaçırdık artık önümüzdeki boğalara bakacağız gibi klasikleşmiş cümleler olacağını düşünüyoruz.

İlgili haber: 2020 halving sezonu olacak – BTC dışında hangi kriptolar?

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin.

Etiketler: