Ethereum balinalarından müthiş akümülasyon! Sadece bir günde…

XRP
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analiz firması Santiment’e göre, en büyük Ethereum balina adresleri son 24 saat içinde devasa boyutta alım yaptı.

Ethereum balinaları yine biriktiriyor!

Santiment, 10,9 milyon ila 1,09 milyar dolar değerinde Ehereum (ETH) tutan balina adreslerinin sadece bir günde 1,03 milyar dolarlık alım yaptığını ortaya koydu.

 

Ethereum balinalarından müthiş akümülasyon! Sadece bir günde…

 

Santiment’e göre, tek bir günde yapılan bu alım, geçen yıl en büyük balina grubu tarafından kaydedilen en büyük beşinci akümülasyon olarak kayıtlara geçti.

İlginizi çekebilir:

 

 

(ETH, yazımız yayına hazırlandığı sırada 1.163 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sırada yer alan kripto para, son 24 saatte %5’ten fazla arttı.)

Santiment ayrıca, pazartesi günü Bitcoin‘deki fiyat düşüşünün, birçok yatırımcının sektörden çıkmasına neden olduğunu söylüyor.

 

 

“Bitcoin, Kasım 2019’dan bu yana kârda iken, en düşük işlemler kaydediliyor. Sıçramalar genellikle, bu metrik aşırı derecede negatif olduğunda ortaya çıkıyor.

 

Ethereum balinalarından müthiş akümülasyon! Sadece bir günde…

 

(Bitcoin, hafifçe toparlanmadan önce, pazartesi günü 15.665 dolara kadar düştü. Piyasa değerine göre en büyük kripto varlık, şu anda CoinMarketCap verilerine göre 16.579 dolardan işlem görüyor.)

Santiment, Bitcoin’in adres etkinliğinin de hafta sonu, son altı ayın en yüksek seviyesine ulaştığını söyledi.

Analiz firmasına göre, merkezsiz oracle ağı Chainlink (LINK) de aktif adreslerde kayda değer bir artış gördü.

(LINK, yazımız yayınlanırken 6,52 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. sıradaki kripto varlık, son 24 saatte ise, %8’den fazla arttı.)

İlginizi çekebilir:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum balinalarından müthiş akümülasyon! Sadece bir günde…
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.