1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. En güncel The Graph (GRT) fiyat tahmini (2022 – 2025)

En güncel The Graph (GRT) fiyat tahmini (2022 – 2025)

En güncel The Graph (GRT) fiyat tahmini (2022 – 2025)
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Orta ve uzun vadeli en güncel The Graph GRT fiyat tahmini için makalemize göz atabilirsiniz. Ünlü analist ve uzmanlardan önce çıkan güncel The Graph coin fiyat tahminleri bu sayfada!

The Graph GRT fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi

Pandemi sonrasında küresel ekonomik ve siyasi sorunlar nedeniyle geleneksel piyasalarla birlikte kriptolarda yaşanan düşüşe rağmen, kripto para birimlerinin hacmi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Kripto sektörü rakipleri karşısında güçlü olmak için teknolojide devrim yaratmaya devam ederken, hacim ve değer artışlarıyla birlikte bazı projeler yatırımcılarına diğerlerinden daha fazla umut ve daha parlak bir gelecek vaadediyor.

Bunlardan biri de son zamanlarda yıldızı parlamaya başlayan The Graph (GRT) coin.

En güncel The Graph GRT fiyat tahmini (2022 - 2025)

The Graph (GRT), teknolojinin DApp’lerin ve diğer blockchain ağlarının sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesine izin veren gelecek vaadeden kripto para projelerinden biri olarak biliniyor. Lansmanından yalnızca birkaç gün sonra platform, kripto dünyasında çeşitli borsalarla ortaklıklara imza attı.

Nitekim GRT tokenlerinin farklı borsalarda bu kadar geniş bir kullanım alanı elde etmesi, tokenin kitlesel benimsenmesi açısından da oldukça önemliydi. Sonuç olarak; bu ortaklıklar da Grt coin için bir kitlesel benimsenmeyi tetikledi ve tokenin işlem hacmi, piyasaya sürülmesinden yalnızca 48 saat sonra 3 milyar doların üzerine çıktı. 

Ayrica Tiger Global Management tarafından yönetilen bir fon programı, The Graph’in Haziran 2021’de 50 milyon dolarlık fon toplamasına yardımcı oldu.

Tüm bu gelişmeler GRT’nin yükseliş potansiyelini anlamamıza yardımcı olabilir. 

Peki 2022 ve sonrasinda karlı bir yatırım olmaya devam edebilir mi? Bu soruya cevap bulmak için çeşitli tahmin sitelerinden derlediğimiz GRT fiyat tahminlerine geçmeden önce, The Graph (GRT) projesine biraz daha yaķından bakalım. 

The Graph (GRT) nedir?

The Graph (GRT), blockchain verilerine verimli bir şekilde erişilmesine olanak tanıyan ve Ethereum (ETH) blockchaininde başlatılan, merkezsiz uygulamalar için bir indeksleme protokolüdür. İlgili: The Graph (GRT) coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

The Graph (GRT) coin nedir?

GRT coin, Ethereum Vakfı, OpenZeppelin ve Decentraland’dan blockchain mühendisliğinde profesyonel deneyime sahip uzman ekipler tarafından kurulan The Graph platformunun ERC20 tabanlı yerel tokenidir. İlgili: The Graph (GRT) coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

 

GRT’nin ne olduğuna dair bu kısa bilgilendirmeden sonra orta ve uzun vadeli GRT piyasa analizine ve fiyat tahminlerine bakalim.

The Graph (GRT) güncel fiyat ve piyasa verileri 

GRT coin fiyatı: Anlık CRO fiyatı için tıklayınız.
Toplam GRT coin arzı: 10.000.000.000 GRT
Piyasada işlem gören GRT coin arzı: Dolaşımdaki güncel CRO arzı için tıklayınız.
GRT coin işlem hacmi. 24 saatlik CRO işlem hacmi için tıklayınız.
Tüm zamanların en yüksek fiyat (ATH) seviyesi: 2,88 dolar (12 Şubat 2021)
Tüm zamanların en düşük fiyat (ATL) seviyesi için tıklayınız.
Toplam GRT coin yatırım dönüşü (ROI) için tıklayınız.

Şu anda GRT, CoinMarketCap’te 53. sırada yer alıyor. Ancak GRT blok zincirindeki en son yükseltmeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olabilir. 

The Graph GRT tarihsel fiyat verileri

2022’nin başından bu yana, GRT fiyatı bir öncekine kıyasla daha düşük birçok fiyat hareketi sergiledi. Ve bunları da dalgalanma, konsolidasyon ve düzeltme gibi süreçler takip etti. 

Ancak bundan sonra, 2022 için uzun vadeli GRT fiyat tahminleri genel olarak yükseliş gösteriyor. Kriptonun 2022’de yeni zirvelere ulaşma olasılığı oldukça yüksek. Ancak bu, birçok psikolojik direncin kırılmasına bağlı olarak gerçekleşebilir.

The Graph coin fiyat tahminleri

En güncel The Graph (GRT) fiyat tahmini (2022 - 2025)

2022 The Graph (GRT) fiyat tahmini

GRT’yi orta ve uzun vadede parlak bir gelecek bekliyor. GRT ekosisteminde ve genel kripto piyasasında devam eden gelişmelerle birlikte, GRT’nin orta vadede yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

 Piyasayi bir süredir etkisi altina alan düşüş eğilimi tersine dönerse, GRT 2022’nin son çeyreğinde hızlı bir büyüme göstererek, 2022’nin sonunda 0,14 dolara ulaşabilir. yerel zirve sonrası bu yükseliş eğilimi yavaşlayabilir, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Nitekim yaklaşan ortaklıklar ve gelişmeler, fiyat açısından oldukça pozitif bir tablo ortaya koyuyor.

 Sonuç olarak, 2022 sonu için analistlerin GRT fiyat tahminleri, 0,7665 ile 1,7337 dolar arasında değişiyor.

2023 The Graph (GRT) fiyat tahmini 

 

Farklı tahmin sitelerinin 2023 GRT fiyat beklentileri
Treading beast 0,19 dolar
Exchanging Beasts: 0,15 dolar
Digitalcoin price: 0,14 dolar

2024 The Graph (GRT) fiyat tahmini 

Platform tarafından yayınlanan son güncellemeler, duyurulan gelişmeler GRT fiyat tahmini ve yeni proje tahminleri doğrultusunda, GRT yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. Bu gelişmelerin bir sonucu olarak, GRT 2024’te yaklaşık 0,20$’a ulaşabilecek.

2025 (GRT) fiyat tahmini

2025 GRT fiyat tahminleri 0,15 ile 0,30 arasında değişiyor.

 

The Graph (GRT) coin hakkında sık sorulan sorular

The Graph (GRT) nedir?

The Graph, bilgi erişimini kolaylaştırmak için çeşitli blockchain uygulamalarından veri toplama, işleme ve depolama gibi faaliyetlerde kullanılan açık kaynaklı bir yazılımdır. İlgili: The Graph (GRT) coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

The Graph (GRT) coin nedir?

GRT coin, geliştiricilerin blockchain verilerine verimli bir şekilde erişmesine olanak tanıyan, merkezsiz uygulamalar için bir indeksleme protokolünün yerel kripto para birimidir. 

Aynı zamanda, Ethereum ağı üzerinde çalışan ve Ethereum Vakfı, OpenZeppelin ve Decentraland’dan bir grup geliştirici tarafından oluşturulan bir ERC20 tokenidir. İlgili: The Graph (GRT) coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

GRT coin nasıl satın alınır?

Kripto ekosistemindeki diğer dijital varlıklar gibi GRT de Binance, OKEx, CoinTiger, Upbit ve Huobi Global gibi çeşitli borsalar üzerinden alınıp satılabilir. 

GRT 2022’de iyi bir yatırım olabilir mi?

GRT, 2021 yılında en çok yükselen kripto para birimlerinden biriydi. Ayrıca, son birkaç ayda kaydettiği başarıları ile birlikte, GRT’nin bu yılda yatırım yapmak için iyi bir seçenek olduğu söylenebilir.

2022 yılı The Graph GRT fiyat tahmini nedir? 

Popüler bir tahmin sitesi olan Dijital coin price, GRT’nin 2022’de 0,55 dolara yükselmesini beklerken; 2022 için analistlerin GRT fiyat tahminleri genel olarak 0,7665 ile 1,7337 dolar arasında değişiyor.

2023 yılı The Graph GRT fiyat tahmini nedir? 

GRT fiyatının 2023 yılına kadar oratalama 4,5 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılı The Graph GRT fiyat tahmini nedir? 

GRT fiyatının 2024 yılına kadar 7 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılı The Graph GRT fiyat tahmini nedir? 

GRT fiyatının 2025 yılına kadar 12 dolara ulaşması bekleniyor.

2026 yılı The Graph GRT fiyat tahmini nedir? 

GRT fiyatının 2026 yılına kadar 20 dolara ulaşması bekleniyor.

Kaynak


Total
0