Elon Musk şimdi de Bitcoin’i anlatacak olan Jack Dorsey’e sataştı!

jack dorsey
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’i anlatmak için bir konferans düzenleyecek. Haberi duyan Elon Musk, soluğu yine Twitter’da aldı. Detaylar haberimizde.

Elon Musk şimdi de Jack Dorsey’e sataştı

Kısa süre önce Elon Musk’ın Bitcoin’e karşı bir cephe açmasının ardından devreye giren ve Bitcoin’i savunan açıklamalar yapan Twitter CEO’su Jack Dorsey kurumları Bitcoin konusunda bilgilendirmek için bir girişimde bulunuyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey kısa süre önce hayattaki misyonunun benimsenmeyi yaymak ve Bitcoin farkındalığını teşvik etmek olduğunu söyledi. Dorsey’in bu süreçteki son adımı,kurumları önde gelen kripto para birimi hakkında eğitmek için tasarlanmış bir çevrimiçi konferans başlatmak.

The B Word girişimi 21 Temmuz’da Dorsey ve diğer önemli konuşmacıların katılacağı çevrimiçi bir konferans gerçekleştirecek. Square, yatırım firmaları ARK Invest ve Paradigm’in yanı sıra Crypto Council for Innovation konferansa spornsorluk yapacak.

Konferansta Dorsey ile birlikte, ARK Invest’in kurucusu, Cathie Wood’un yanı sıra Blockstream kurucu ortağı ve CEO’su Adam Back ve Bitcoin geliştiricisi John Newbery de yer alacak. Ayrıca CIA eski vekili ve müdür yardımcısı ve Beacon Global Strategies’in şu anki kıdemli danışmanı Michael Morell de konuşmacılar arasında.

Konferans, katılımcıları Bitcoin ekosisteminin çeşitli yönleri hakkında bilgilendirmek için tasarlanmış beş parça içerecek: Bitcoin’in Gizemini Çözme, Geliştirici Ekosistemini Destekleme, Bitcoin Ağının Güvenliğini Sağlama, Bitcoin’i Düzenleme ve Bitcoin Ethos’u Koruma. Tüm bunların arasında, Dorsey, Wood ve diğer konuşmacıların yer aldığı ve moderatörlüğünü Square Crypto’dan Steve Lee’nin yaptığı canlı bir panel olacak.

Dorsey’in bu girişiminin ardından Elon Musk soluğu hemen Twitter’da aldı ve girişimle dalga geçen bir tweet attı. Jack Dorsey Elon’u konferansa davet edince, Musk “gülmekten öldüm” diye cevap verdi.


Elon’un Bitcoin maximalistlerini tiye aldığı tweeti de dikkat çekti. Bitcoin ile ilgili ne zaman bir şey yapılmak istense Musk’ın ortaya çıkması dikkatlerden kaçmıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Elon Musk şimdi de Bitcoin’i anlatacak olan Jack Dorsey’e sataştı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.