Elon Musk anlaşma yeniledi, işte Twitter’ı bekleyen kripto yenilikleri

twitter
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto Rand Investment Group, Twitter’ın satın alınmasından sonra Musk’ın entegre edebileceği olası değişikliklerin bir listesini paylaşıyor. Grup, Elon Musk’ın mikroblog sosyal ağını dönüştürmek amacıyla Twitter’da bir kripto ödeme özelliği de ekleyebileceğini paylaştı.

Elon Musk alınca Twitter’da kripto ödemeleri gerçek olabilir

Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın Twitter satın alma anlaşmasını yenileme kararını açıklamasının ardından kripto piyasası yeni varsayımlar ve görüşlerle alevlendi. Teklifin tekrar rayına oturmasıyla Crypto Twitter, Tesla patronu Elon Musk’ın gözetiminde yeni Twitter’ın nasıl olması gerektiğine dair duygu ve fikirlerle dolu. Bu vesileyle, Crypto Rand Investment Group, anlaşmanın yakın bir gelecekte gerçekleşmesi durumunda firmanın Musk’tan aktif olarak değiştirmesini veya düzeltmesini beklediği şeyi paylaştı.

Yatırım Grubu Crypto Rand, Musk’ın denetiminde yeni Twitter’ın sasıl görünmesi gerektiğine ilişkin vizyonunu paylaşıyor. Crypto Rand Group, Musk-Twitter satın alma anlaşmasının yakın gelecekte tamamlanması durumunda Tesla şefinin sunabileceği yeni değişikliklerin bir listesini paylaşmak için Twitter’a gitti. Firmaya göre Musk, Twitter’da sektörü tamamen yeni bir seviyeye taşıyabilecek kripto ödemeleri de sunabilir.

Elon Musk

Elon Musk, Dogecoin ödemelerini Twitter Blue’ya entegre etme kararını daha önce açıklamıştı. Firma ayrıca Musk’ın mikroblog sitesinin genel yapısını deneyebileceğini ve kullanıcıların önceden yayınlanmış tweet’lerini düzenlemelerine izin vermek için bir düzenleme düğmesi getirebileceğini paylaştı.

Özellikle, Twitter Blue, şu anda erken test aşamasında gibi görünen düzenleme düğmesini tanıtmanın yollarını keşfetmeye başladı bile. Firma ayrıca Elon Musk’ın yaygın kripto botlarını ayıklamak için nasıl çalışabileceğini de paylaştı. Nisan ayında bir TED konuşmasına katılırken Musk, Twitter’da artan yaygın kripto botları sorununu kabul etti ve Twitter’da kripto botlarını ortadan kaldırma arzusunu dile getirdi. Musk şöyle dedi:

Gördüğüm her kripto dolandırıcılığı için bir dogecoin’im olsaydı, 100 milyar dogecoin’imiz olurdu. En büyük önceliğim, spam ve dolandırıcılık botlarını ve Twitter’daki bot ordularını ortadan kaldırmak.

Elon Musk

Elon Musk Twitter Satın Alma Anlaşmasını Yeniliyor

Tesla Motors CEO’su Elon Musk Salı günü şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Musk, Twitter’ın Musk tarafından talep edilen kripto bot bilgilerini ifşa etmemesi nedeniyle daha önce ters giden Twitter satın alma anlaşmasını yenileme kararını aktif olarak duyurdu. Tesla şefi bir kez daha Twitter’ı satın almaya hevesli ve satın almaya devam etmek için 44 milyar dolarlık bir anlaşma önerdi. Son gelişmelere yanıt olarak Twitter, Musk’tan mektubu aldıktan sonra işlemleri hisse başına 54.20 dolardan kapatmayı planladığını ekleyen bir karşı açıklama yayınladı. Özellikle Twitter’ın hissesi haberlere olumlu tepki vererek %20’ye varan yükselişin ardından 52 dolardan işlem gördü.


Buna ek olarak, mem’den ilham alan kripto para birimi Dogecoin, Musk’ın Twitter’ı tekrar satın alma niyetini açıkladığı Çarşamba günü %6’yı aştı. Yazım zamanında, Dogecoin %1.96 arttı ve 0.06409$’da oturuyor. Musk ayrıca Twitter’ın satın alınmasının SpaceX CEO’su tarafından “her şey uygulaması” olarak tanımlanan “X”in geliştirilmesini hızlandırmaya nasıl yardımcı olabileceğini tweetledi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Elon Musk anlaşma yeniledi, işte Twitter’ı bekleyen kripto yenilikleri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.