1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. FIFA Dünya Kupası arifesinde bu kripto para birimleri göz dolduruyor

FIFA Dünya Kupası arifesinde bu kripto para birimleri göz dolduruyor

FIFA Dünya Kupası arifesinde bu kripto para birimleri göz dolduruyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yaklaşmakta olan FIFA Dünya Kupası arifesinde bazı kripto para birimleri göz dolduruyor. Taraftar tokenleri futbol Dünya Kupası öncesinde çift haneli rakamlara yükselirken, onlar hakkında bilmeniz gerekenler burada.

FIFA Dünya Kupası arifesinde bu kripto para birimleri hareketlenmiş görünüyor

Bu kez Katar’da düzenlenen ve dolayısıyla Kasım-Aralık ayları arasında gerçekleşen futbol Dünya Kupası arifesinde, milli takımlara bağlı bir dizi kripto para fiyatlarında bir artış oldu. CoinMarketCap’e göre, son yedi gün içinde, Arjantin ve Portekiz milli takımlarının token fiyatları, son yıllarda futbolun iki süper yıldızı Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi’nin varlığından dolayı en büyük artışı yaşadı. Böylece, geçen hafta ARG’nin fiyatı %38,7 artarken, POR’un fiyatı %32,2 arttı.

kripto para

Bu taraftar tokenleri için ek bir tetikleyici, Chiliz tarafından verilmiş olmaları ve aynı zamanda Binance tarafından tanıtılmış olmaları olabilir. Buna ek olarak, Arjantin milli takımının ana sponsoru olarak değişim var. Kasım ayında yapılacak olan FIFA Dünya Kupası heyecanından başka kimler etkileniyor? Daha küçük ama yine de çift haneli büyüme, İspanyol milli takım tokeni SNFT’nin, incelenen dönemde %16,5 artan alıntılarıyla gösterildi.

 kripto para

Sonra iki Güney Amerika milli takımının, Peru ve Brezilya’nın kripto para birimleri var. Neymar’ın dümende olduğu ikincisinin yıldızlarla dolu kadrosuna rağmen, BFT kotasyonları sadece %5 artarken, FPFT son yedi gün içinde %8.2’den fazla arttı. Buna ek olarak, Chiliz tokeni CHZ’nin fiyatı son günlerde zaten %27,5 arttı. Spor etkinliğine bağlı taraftar token fiyatlarındaki olumlu eğilimin devam edip etmeyeceği 20 Kasım’a kadar belli olacak.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: